Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
27°C

Zmiana organizacji ruchu w Mrozach Wielkich

Od wtorku, 2 lipca do piątku, 5 lipca 2024 roku w Mrozach Wielkich nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w związku z pracami budowlanymi na drodze gminnej nr 177037N. Roboty związane z przebudową tej trasy, obejmujące branżę sanitarną i drogową, spowodują czasowe zamknięcie odcinka od drogi powiatowej nr 1872N do miejscowości Mrozy Wielkie.

Prace będą prowadzone codziennie w godz. 8.00-16.00. W tym czasie odcinek drogi na wysokości skrzyżowania przy świetlicy gminnej będzie wyłączony z ruchu. Dla kierowców zostanie wyznaczony objazd, który poprowadzi przez ulice Jaśminową i Świerkową oraz drogę Lasów Państwowych.

Plan objazdu

  • ul. Jaśminowa: objazd rozpoczyna się od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1872N i prowadzi przez ul. Jaśminową.
  • ul. Świerkowa: następnie kierowcy będą prowadzeni przez ul. Świerkową.
  • droga Lasów Państwowych: końcowy odcinek objazdu będzie wiódł przez drogę Lasów Państwowych, umożliwiając powrót na trasę nr 177037N.

- Przepraszamy mieszkańców oraz kierowców za wszelkie niedogodności spowodowane czasowym zamknięciem drogi – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - Prace te są niezbędne dla poprawy infrastruktury drogowej i sanitarnej w regionie, co w przyszłości przyczyni się do poprawy komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi.

Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania drogowego. Przestrzeganie wyznaczonych tras objazdu zapewni sprawny przebieg prac oraz minimalizację utrudnień dla wszystkich użytkowników dróg.

objazd

Prace drogowców związane z wykonaniem robót z branży elektrycznej i drogowej przewidują też zmiany w organizacji ruchu w Mrozach w dniach 8-12 lipca 2024 roku. Odcinek drogi na wysokości skrzyżowania z ul. Malinową do skrzyżowania prowadzącego do ul. Księżycowa i Wiosenna zostanie całkowicie zamknięty. Objazd zostanie poprowadzony ul. Jaśminową.

objazd2

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.