Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
32°C

Zainstaluj apkę Gminy Ełk i bądź na bieżąco

Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, z przyjemnością informuje, że w ramach projektu „Cyfrowa Gmina” uruchomiono nowy moduł, który usprawni dostęp do informacji i usług dla mieszkańców. Nasz multiportal internetowy działa także jak aplikacja mobilna na wszystkich smartfonach, zarówno tych z systemem Android, jak i modelach iPhone’a.

– Przypomnę, że projekt "Cyfrowa Gmina" jest częścią szeroko zakrojonej strategii modernizacji i digitalizacji usług świadczonych przez samorząd – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Celem jest zapewnienie mieszkańcom jak najłatwiejszego dostępu do informacji i zwiększenie efektywności komunikacji między urzędem a obywatelami.

Nowa usługa przynosi wiele korzyści dla mieszkańców Gminy Ełk. Przede wszystkim umożliwia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji oraz usług, takich jak aktualności, wydarzenia, informacje kontaktowe czy dokumenty do pobrania. Aplikacje te działają płynnie i bez potrzeby otwierania przeglądarki, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

Jak to działa? Strony internetowe Gminy Ełk oraz jej jednostek działają teraz jak klasyczne aplikacje natywne. Po dodaniu ich do ekranu głównego urządzenia, otwierają się bez okna przeglądarki, zapewniając wygodne i szybkie korzystanie z zasobów gminy.

Instrukcja instalacji:

Aby skorzystać z nowej usługi, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami odpowiednio do typu urządzenia.

  • Typ ANDROID
  1. Wejdź w menu przeglądarki w górnym prawym rogu (ikona trzech kropek).
  2. Wybierz opcję "Dodaj do ekranu głównego" (ikona prostokąta przypominającego telefon ze strzałką w górę).
  3. Zainstaluj aplikację.

Instalacja na Androidzie 1

Instalacja na Androidzie 2

Instalacja na Androidzie 3

  • Typ IOS - iPhone
  1. Wejdź w menu przeglądarki na samym dole ekranu (ikona kwadratu ze strzałką w górę).
  2. Przesuń ekran do góry i wybierz opcję "Do ekranu początkowego" (ikona kwadratu z plusem w środku).

Instalacja na iPhone 1

Instalacja na iPhone 2

Instalacja na iPhone 3

Instalacja na iPhone 4

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.