Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
30°C

Kino i tańce pod gwiazdami

Najbliższy weekend w Gminie Ełk zapowiada się bardzo interesująco. „Kino na 4 Strony Gminy” w Mrozach Wielkich oraz „Potańcówka pod chmurką” w Bartoszach to wydarzenia, które dostarczą mieszkańcom mnóstwo radości i rozrywki. Niezależnie od tego, czy wolicie relaks przy filmie, czy dynamiczne tańce, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przegapcie tych okazji do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i tworzenia pięknych wspomnień.

Już w sobotę, 13 lipca o godz. 21.00, na placu przy szkole w Mrozach Wielkich odbędzie się kolejny seans w ramach popularnej inicjatywy "Kino na 4 strony Gminy". Tym razem mieszkańcy będą mogli cieszyć się projekcją filmową pod gołym niebem.

- Tradycyjnie zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków, napojów i drobnych przekąsek, aby w pełni cieszyć się wieczorem filmowym w towarzystwie rodziny i przyjaciół – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu, relaksując się przy dobrym filmie.

Dla miłośników tańca i dobrej zabawy, w sobotę, 13 lipca, mamy jeszcze jedną niespodziankę. W Bartoszach, przy świetlicy gminnej, odbędzie się pierwsza tego lata „Potańcówka pod chmurką”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a na scenie pojawią się dwie utalentowane wokalistki: Aleksandra Szejda oraz Sylwia Kropiwnicka. Przy ich akompaniamencie mieszkańcy będą mieli okazję wspólnie śpiewać, nucić ulubione melodie i przede wszystkim tańczyć do starszych i nowszych przebojów muzycznych.

– Na pewno warto dołączyć do integracji i świetnej zabawy – uważa Wójt Tomasz Osewski. - Zachęcam wszystkich do porzucenia domowych obowiązków w sobotni wieczór i dołączenia do tanecznej fiesty. Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie letniego wieczoru niż zabawa pod gwiazdami, w towarzystwie sąsiadów i przyjaciół.

Przypomnijmy, że kolejne seanse filmowe w plenerze odbędą się 27 lipca w Bajtkowie (boisko gminne) i 10 sierpnia w Chojniaku (plac przy świetlicy) – początek o 21.00. Potańcówki pod chmurką odbędą się jeszcze 20 lipca w Nowej Wsi Ełckiej (przy bibliotece) oraz 3 sierpnia w Rożyńsku (boisko gminne). Tańce startują zawsze o 19.00.

Terminarz potańcówek pod chmurką

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.