Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
słonecznie
14°C

Wieczór pełen ballad w Stradunach

Gmina Ełk szykuje się na muzyczną ucztę, która powinna zostać w sercach wszystkich miłośników ballad. Już w piątek, 24 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach odbędzie się koncert Jana Kondraka, artysty o wyjątkowym głosie i muzycznym talencie.

- Jan Kondrak, znany jako jeden z najwybitniejszych polskich głosów bardowskich, będzie prezentował niezapomniane interpretacje ballad autorstwa takich legend jak Leonard Cohen, Bob Dylan, czy Edward Stachura – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - To wydarzenie to nie tylko koncert, ale prawdziwa podróż przez klasykę piosenki światowej w wykonaniu artysty, który z powodzeniem łączy w sobie rolę wokalisty, autora i kompozytora.

Głos Jana Kondraka zabrzmi w akompaniamencie gitary, co dodatkowo podkreśli kameralny charakter koncertu. Artysta, ceniony zarówno za swoje solowe dokonania, jak i współpracę z Lubelską Federacją Bardów, z pewnością porwie publiczność swoją charyzmą i interpretacją znanych ballad. Nie zabraknie również utworów autorstwa samego Jana Kondraka, który od lat zachwyca słuchaczy swoimi tekstami i melodyką. Jego twórczość to nie tylko piękne ballady, ale także pełne głębokich treści kompozycje, które dotykają różnych sfer ludzkiego życia.

- Warto zaznaczyć, że wydarzenie to ma charakter niepowtarzalny, a atmosferę z pewnością podkreśli także kabaretowy sposób prowadzenia koncertów przez samego artystę – dodaje Edyta Wocial, dyrektor CKGE. - Aby uczestniczyć w tej muzycznej uczcie, wystarczy zarezerwować miejsce poprzez wysłanie SMS-a pod numer 797 834 680, podając imię, nazwisko i ilość miejsc do zarezerwowania. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym muzycznym święcie, które z pewnością pozostanie długo w pamięci każdego uczestnika!

Wstęp na koncert to symboliczna opłata w wysokości 10 złotych od osoby, płatna gotówką przy wejściu. W zamian za to każdy uczestnik otrzyma nie tylko niezapomniane emocje muzyczne, ale także aromatyczną kawę i pyszne ciasto.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.