Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
pochmurno
17°C

Wójt docenia trwałe związki

Wójt Gminy Ełk, Tomasz Osewski, wybrał się do Nowej Wsi Ełckiej, by złożyć serdeczne gratulacje i życzenia jubilatom małżeńskim, Barbarze Marii i Jerzemu Klimaszewskim, którzy obchodzą dzisiaj 50. rocznicę wspólnego życia.

Spotkanie było przepełnione radością i wzruszeniem. Para, która przez pół wieku budowała swoją historię, to kolejna z licznych par w Gminie Ełk, które ostatnio miały zaszczyt gościć Wójta w związku z obchodami złotych godów.

Tomasz Osewski nie przyszedł jednak z pustymi rękami. Zabrał ze sobą kwiaty, kosz słodyczy i osobiste życzenia, które podkreślały znaczenie ich długotrwałego związku dla społeczności lokalnej. Wójt nie tylko reprezentuje władze, ale także jest obrońcą wartości rodzinnych i tradycji, co podkreślił również podczas tej wizyty.

- Jestem tu nie tylko jako przedstawiciel władz, ale także jako człowiek, który docenia piękno trwałych związków - powiedział Wójt Tomasz Osewski. - Wasza miłość i wzajemne wsparcie to skarb, który wspólnie budzicie przez te wszystkie lata. Gratuluję pięknego jubileuszu, który jest świadectwem siły prawdziwej, trwałej miłości i życzę kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Jubilaci, pełni wdzięczności za uwagę, przyjęli prezenty i podziękowali za wspaniałą niespodziankę. Ich historia jest nie tylko osobistym sukcesem, ale również inspiracją dla innych par w Gminie Ełk.

Wójt i jubilaci małżeńscy z Nowej Wsi Ełckiej

Wójt i jubilaci małżeńscy z Nowej Wsi Ełckiej

Wójt i jubilaci małżeńscy z Nowej Wsi Ełckiej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.