Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
słonecznie
13°C

Mikołajki w Gminie Ełk już niebawem!

Już niedługo najmłodsi mieszkańcy Gminy Ełk będą mieli okazję wziąć udział w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku - Mikołajkach! Święto, które rozpoczyna sezon świąteczny, przyciąga dzieci do świetlic gminnych, w których nie brakuje radości i niespodzianek.

- Tradycyjnie, głównym gościem Mikołajek będzie oczywiście Święty Mikołaj, który odwiedzi każdą ze świetlic, aby osobiście przekazać prezenty i sprawić, że dzieciaki poczują magię świąt – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Nie zabraknie ciekawych atrakcji i zabaw, które dostarczą niezapomnianych chwil młodym uczestnikom.

Zabawy choinkowe, które z pewnością wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój, odbędą się 4, 5 i 6 grudnia 2023 roku. Każda świetlica przygotowała specjalny plan Mikołajek, obejmujący ciekawe konkursy, gry i zajęcia plastyczne. Dzieci będą miały okazję miło spędzić czas i czerpać radość ze wspólnych chwil.

Trasa Mikołaja została zaplanowana, aby dotrzeć niemal do wszystkich zakątków Gminy Ełk. Święty Mikołaj odwiedzi 4 grudnia - Siedliska i Woszczele w godz. 15.00-17.00 oraz Chojniak, Straduny i Legę w godz. 16.00-18.00, 5 grudnia - Bartosze i Mołdzie w godz. 15.00-17.00 oraz Rożyńsk, Ruską Wieś, Mostołty w godz. 16.00-18.00, zaś 6 grudnia - Regiel, Kałęczyny, Regielnicę i Mrozy w godz. 15.00-17.00 oraz Barany i Nową Wieś Ełcką w godz. 16.00-18.00.

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z Gminy Ełk do udziału w Mikołajkach – dodaje Wójt Tomasz Osewski. - To doskonała okazja, aby poczuć magię świąt, spotkać się z Mikołajem osobiście i spędzić czas w radosnym towarzystwie. Każda świetlica gminna czekać będzie z otwartymi drzwiami, gotowa na przyjęcie małych gości.

  • Mikołajki - plakat informacyjny
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.