Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
słonecznie
13°C

Medale wywalczone, a przed nami mistrzostwa 

W Garbnie odbyły się Mistrzostwa Polski Kempo Full Contact. Organizatorem zawodów był klub Kempo Full Contact Garbno - Giżycko. W tym gronie swoją obecność zaznaczyli zawodnicy klubu Viet Vo Dao Ełk. Zawodnicy spisali się na medal i to dosłownie.

Jan Kulesza, Dominik Ponisztera i Wiktor Rogowski, reprezentujący klub Viet Vo Dao Ełk, stanęli na najwyższym stopniu podium, zdobywając złote medale w dynamicznych walkach zapaśniczych. Julia Rogowska i Gabriel Mierzejewski również zaprezentowali się doskonale, zdobywając srebrne medale. Jednak to Jan Kulesza wyróżnił się szczególnie, otrzymując nagrodę od Rady Sędziowskiej za najlepszą walkę. To zaszczytne wyróżnienie potwierdza nie tylko jego talent, ale także determinację w ringu.

Niebagatelne wsparcie dla sukcesu zawodników zapewniła Gmina Ełk, której hojność przejawiała się przede wszystkim w zakupie profesjonalnego sprzętu do treningów. To dzięki tym inwestycjom sportowcy mogli solidnie przygotować się do zawodów, co z pewnością wpłynęło na ich znakomite osiągnięcia.

Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki na kolejne emocje. 25 listopada w sobotę odbędą się Mistrzostwa Polski Viet Vo Dao w Stradunach. To doskonała okazja, aby zobaczyć nie tylko lokalnych bohaterów z Gminy Ełk, ale także utalentowanych zawodników z całej Polski. Niech żyje duch sportowej rywalizacji!

Medaliści zawodów w Garbnie

Medaliści zawodów w Garbnie

Plakat mistrzostw Polski w viet vo dao

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.