Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
27°C

Zmiany w funkcjonowaniu linii komunikacyjnych 

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. gen. W. Sikorskiego w Ełku od 24 czerwca 2024 r. zmianie ulegną przebiegi i rozkłady jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku na liniach nr 2, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16 oraz 17.

Autobusy linii komunikacyjnych nr 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14 oraz 16, które przejeżdżały zamkniętym fragmentem ul. gen. W. Sikorskiego pojadą trasą objazdową ulicami Wileńską, Grodzieńską i M. Kajki, na których zostaną uruchomione przystanki tymczasowe:

 • Linia nr 5

kierunek – Chełchy

gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska – M. Kajki - Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Gdańska – gen. W. Sikorskiego – I. Łukasiewicza - Suwalska - Sędki – Lega - Chełchy

kierunek - Konieczki

Chełchy – Przykopka – Suwalska – I. Łukasiewicza – gen. W Sikorskiego – Gdańska – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska – gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. T. Bora-Komorowskiego

 • Linia nr 6

kierunek – Jeziorna

Siedliska – M. Kajki – J. Tuwima – 11-go Listopada – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska – gen. W. Sikorskiego – Gdańska – A. Mickiewicza – Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Baranki

kierunek - Siedliska

Baranki – św. M. M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – J. Kilińskiego - Wojska Polskiego – A. Mickiewicza – Gdańska – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska – J. Tuwima – 11-go Listopada – J. Tuwima -  M. Kajki  – Siedliska

 • Linia nr 8

kierunek – Szpital (Barany)

gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska – M. Kajki - Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Baranki – Barany

kierunek – Konieczki 

m. Barany – Baranki – św. M.M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. T. Bora-Komorowskiego

 • Linia nr 10

kierunek – Nowa Wieś Ełcka

gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska – M. Kajki – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego – T. Kościuszki – Wojska Polskiego - Zamkowa – Chruściele – Szarejki – Mąki – Karbowskie – Tracze – Mostołty – Białojany – Rymki – Białojany – Mostołty – Suczki – Bajtkowo – Rostki Bajtkowskie – Nowa Wieś Gospodarstwo Rolne – Nowa Wieś Ełcka

kierunek – Konieczki

Nowa Wieś Ełcka – Maleczewo – Szarejki – Chruściele – Zamkowa – Wojska Polskiego – T. Kościuszki – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Wojska Polskiego – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. T. Bora-Komorowskiego

 • Linia nr 11

kierunek – Jeziorna 

Suwalska – Przemysłowa – Grajewska – Jana Pawła II

kierunek – Zakłady Mięsne 

Jana Pawła II - Grajewska – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego –  A. Mickiewicza – Wojska Polskiego – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - W. Sikorskiego – K. A. Bahrkego – Kolonia – gen. T. Bora-Komorowskiego – J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – W. Witosa – I. Łukasiewicza – Suwalska

 • Linia nr 13

kierunek – Zakłady Mięsne

gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska – M. Kajki - Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Przemysłowa – Strefowa – Towarowa – Krzemowa - Przemysłowa – Podmiejska – Produkcyjna - Podmiejska – Przemysłowa - Suwalska

kierunek – Konieczki

Suwalska – Przemysłowa – Podmiejska – Produkcyjna – Podmiejska – Przemysłowa – Krzemowa – Towarowa – Strefowa – Przemysłowa – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. T. Bora-Komorowskiego

 • Linia nr 14

kierunek – Jeziorna

Siedliska - M. Kajki – J. Tuwima – 11-go Listopada –  M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - gen. W. Sikorskiego – K. A. Bahrkego – Kolonia – gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – I. Łukasiewicza – Suwalska – Przemysłowa – Podmiejska – Produkcyjna – Podmiejska – Przemysłowa – Krzemowa – Towarowa – Strefowa – Przemysłowa – Ciepła – Przytorowa - Przemysłowa - Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Baranki

kierunek - Siedliska

Baranki – św. M. M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – Przemysłowa – Przytorowa – Ciepła – Przytorowa – Przemysłowa - Strefowa – Towarowa – Krzemowa – Przemysłowa – Podmiejska – Produkcyjna – Podmiejska – Przemysłowa – Suwalska – I. Łukasiewicza – W. Witosa – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. T. Bora-Komorowskiego – Kolonia – K.A. Bahrkego - gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska - J. Tuwima - 11 go Listopada  – J. Tuwima - M. Kajki – Siedliska

 • Linia nr 16

kierunek – Jeziorna

gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego“ – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wileńska – Grodzieńska - M. Kajki – Siedliska – M. Kajki – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego – T. Kościuszki – Wojska Polskiego – J. Kilińskiego - Targowa – J. Kochanowskiego – E. Plater – J. Kilińskiego - Przemysłowa – Żelazna – Krzemowa - Towarowa – Strefowa – Przemysłowa – Ciepła – Przytorowa – Grajewska – Jana Pawła II

kierunek – Konieczki

Jana Pawła II – Grajewska – Przemysłowa – Strefowa – Towarowa – Krzemowa – Żelazna – Przemysłowa – Ciepła – Przytorowa – Przemysłowa - J. Kilińskiego – E. Plater – J. Kochanowskiego – Targowa – J. Kilińskiego - Wojska Polskiego – T. Kościuszki – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Wojska Polskiego – M. Kajki –– Siedliska - M. Kajki – Grodzieńska – Wileńska - gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego  – mjr. J. Piwnika „Ponurego“ – gen. T. Bora-Komorowskiego

Lokalizacje nowo utworzonych tymczasowych przystanków komunikacyjnych na ulicach M. Kajki, Grodzieńskiej, Wileńskiej oraz wyłączonych z eksploatacji przy ul. gen. W Sikorskiego zostały przedstawione na załączonej grafice.

Autobusy linii komunikacyjnych nr 2 i 17, które  przejeżdżały zamkniętym fragmentem ul. gen. W. Sikorskiego pojadą trasą objazdową ulicą Wojska Polskiego:

 • Linia nr 2

kierunek –Woszczele

Suwalska – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Wojska Polskiego - 11-go Listopada – Siedliska – Chrzanowo – Woszczele

kierunek – Zakłady Mięsne

Woszczele – Chrzanowo – Siedliska – 11-go Listopada – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza - J. Dąbrowskiego – Suwalska;

 • Linia nr 17

kierunek – Rożyńsk 

J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – 11-go Listopada – Bartosze – Judziki – Mołdzie – Guzki – Rożyńsk

kierunek – Dworzec PKP

Rożyńsk – Guzki – Mołdzie – Judziki – Bartosze – 11-go Listopada – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza  – J. Dąbrowskiego

Ponadto autobusy linii komunikacyjnej nr 4 od 24 czerwca znów pojadą ulicami – A. Mickiewicza, Gdańską, gen. W. Sikorskiego oraz I. Łukasiewicza

 • Linia Nr 4

kierunek – Nowa Wieś Ełcka

Suwalska – I. Łukasiewicza – gen. W. Sikorskiego – Gdańska – A. Mickiewicza - J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Nowa Wieś Ełcka

kierunek - Zakłady Mięsne 

Nowa Wieś Ełcka – św. M. M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Gdańska – gen. W. Sikorskiego – I. Łukasiewicza - Suwalska - Przemysłowa – Podmiejska – Produkcyjna m. Szeligi – Podmiejska – Przemysłowa – Suwalska

Mapa objazdów MZK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.