Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
pochmurno
32°C

Kino plenerowe w Gminie Ełk. Rozrywka dla całej rodziny!

Lato w Gminie Ełk rozpocznie się seansem pod chmurką. Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk oraz Centrum Kultury Gminy Ełk zapraszają wszystkich mieszkańców na kolejną edycję „Kina na 4 Strony Gminy”. Pierwszy seans odbędzie się w Chrzanowie w sobotę, 22 czerwca 2024 roku. Projekcja rozpocznie się o godz. 21.00 na boisku wiejskim.

„Kino na 4 Strony Gminy” jest już tradycją w Gminie Ełk i przyciąga wiele osób nie tylko z miejscowości, w której jest wyświetlany film, ale również z bliższych i dalszych okolic. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i cieszyć się filmem w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Organizatorzy zachęcają do przygotowania się na wydarzenie, zabierając ze sobą dobry humor, kocyk oraz napoje i drobne przekąski odpowiednie do panującej temperatury.

– Takie wydarzenie to doskonały sposób na integrację lokalnej społeczności i stworzenie wyjątkowej atmosfery w letnie wieczory – uważa Wójt Tomasz Osewski. – Mieszkańcy Gminy Ełk znowu będą mieli wspaniałe wspomnienia z tych letnich seansów filmowych

– Cieszymy się, że możemy ponownie zaprosić wszystkich na „Kino na 4 Strony Gminy” – dodaje Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk. – To idealne wydarzenie dla rodzin, przyjaciół i wszystkich miłośników kina. Liczymy na liczne przybycie i wspólną dobrą zabawę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koca, napojów i przekąsek, aby stworzyć przytulną atmosferę podczas seansu filmowego.

Przy okazji organizatorzy „Kina na 4 Strony Gminy” pragną zaprosić potencjalnych sponsorów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Kino plenerowe cieszy się sporą popularnością, więc jest to doskonała okazja do promocji i zwiększenia widoczności marki. Zainteresowanych zachęcamy do wykupienia spotu reklamowego przed projekcją filmu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 668 220 965.

Warto zaznaczyć, że inicjatywa „Kino na 4 Strony Gminy” nie tylko zapewnia rozrywkę i wspólne przeżycia dla lokalnej społeczności, ale także promuje kulturę i stwarza możliwość integracji mieszkańców. To właśnie takie wydarzenia przyczyniają się do budowania więzi społecznych oraz tworzenia przyjemnego i aktywnego miejsca do życia. Kino plenerowe zawita nie tylko do Chrzanowa. Seans filmowy na świeżym powietrzu 13 lipca zaplanowano w Mrozach Wielkich (plac przy szkole), 27 lipca w Bajtkowie (boisko gminne), a 3 sierpnia w Chojniaku (plac przy świetlicy). Wstęp wolny.

Kino 2024

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.