Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
pochmurno
22°C

Zmiany tras i rozkładów jazdy linii komunikacyjnych

W związku z planowanym otwarciem przejazdu pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulic Suwalskiej i Dąbrowskiego w Ełku, w piątek, 24 maja 2024 zmianie ulegną rozkłady jazdy oraz przebiegi linii Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku. Autobusy linii komunikacyjnych nr 1, 2, 3, 5, 12 oraz 18 powrócą na swoje stałe trasy, funkcjonujące przed zamknięciem przejazdu w ciągu ulic Suwalskiej i Dąbrowskiego.


 • Linia nr 1 
  - kierunek – Mrozy Wielkie:
  Suwalska – J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Targowa – J. Kochanowskiego – E. Plater – J. Kilińskiego – Grajewska – Kolejowa – Sielska – Regiel – Kałęczyny – Regielnica – Mrozy Wielkie,
  - kierunek – Zakłady Mięsne: 
  Mrozy Wielkie – Sielska – Kolejowa – Grajewska – J. Kilińskiego – E. Plater – J. Kochanowskiego – Targowa – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego –- Suwalska;
 • Linia nr 2 
  - kierunek – Woszczele:
  Suwalska – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – marsz. J. Piłsudskiego – gen. W. Sikorskiego - 11-go Listopada – Siedliska – Chrzanowo – Woszczele,
  - kierunek – Zakłady Mięsne:
  Woszczele – Chrzanowo – Siedliska – 11-go Listopada – gen. W. Sikorskiego – marsz. J. Piłsudskiego – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego – Suwalska;
 • Linia nr 3 
  - kierunek – Zakłady Mięsne:
  Suwalska - J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – M. Kajki – Wityny – Oracze – Miluki – Krokocie – Płociczno – Miluki – Oracze – Straduny – Janisze – Chojniak – Malinówka – Piaski – Sajzy,
  - kierunek – Sajzy:
  Sajzy – Piaski – Malinówka – Straduny – Chojniak – Janisze – Straduny – Oracze – Miluki – Krokocie – Płociczno – Miluki – Oracze – Wityny – M. Kajki – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – Suwalska – Przemysłowa – Podmiejska – Szeligi – Podmiejska – Przemysłowa – Suwalska;
 • Linia nr 5 
  - kierunek – Chełchy:
  gen. T. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – gen. W. Sikorskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego - Suwalska – Sędki – Lega – Chełchy;
  - kierunek – Konieczki:
  Chełchy – Lega – Sędki - Suwalska – J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – gen. W. Sikorskiego – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” –  gen T. Bora-Komorowskiego
 • Linia nr 12 
  - kierunek – Jeziorna/Szpital:
  Suwalska –  J. Dąbrowskiego – Amii Krajowej - Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Baranki,
  - kierunek – Zakłady Mięsne:
  Baranki – św. M. M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – Suwalska; 
 • Linia nr 18
  - kierunek – Rymki:
  Suwalska - J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – 11-go Listopada – Buniaki – Talusy – Ruska Wieś – Pistki – Mostołty – Białojany – Rymki,
  - kierunek – Zakłady Mięsne:
  Rymki – Białojany – Mostołty – Pistki – Ruska Wieś – Talusy – Buniaki – 11-go Listopada – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – Suwalska.
 • Przebieg linii komunikacyjnej nr 4 pozostaje bez zmian i będzie odbywał się trasą:
  - kierunek – Nowa Wieś Ełcka:
  Suwalska – I. Łukasiewicza – gen. W. Sikorskiego – Gdańska – A. Mickiewicza - J. Dąbrowskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – J. Kilińskiego – Grajewska – Jana Pawła II – św. M. M. Kolbe – Nowa Wieś Ełcka;
  - kierunek – Zakłady Mięsne:
  Nowa Wieś Ełcka – św. M. M. Kolbe – Jana Pawła II – Grajewska – J. Kilińskiego – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Gdańska – gen. W. Sikorskiego – I. Łukasiewicza – Suwalska.

W rozkładach jazdy linii komunikacyjnych nr 4, 8 oraz 13 nastąpią korekty czasów odjazdów. Ponadto 24 maja nastąpi zmiana przebiegu ostatniego kursu linii nr 7 jadącego w kierunku os. Konieczki. Kurs ten zostanie wydłużony o przystanki: Karuzela – bi1, przy którym będzie o 21:18 oraz Przemysłowa 10 (godz. 21:20).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.