Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
pochmurno
22°C

Wójt przyznał stypendium sportowe

Co jakiś czas na stronie internetowej Gminy Ełk informujemy o sukcesach mieszkańców na arenie regionalnej, ogólnopolskiej czy nawet międzynarodowej. Nie brakuje u nas m.in. zdolnych sportowców, którzy osiągają sukcesy w zmaganiach na poziomie wojewódzkim, krajowym, a także międzynarodowym. Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski docenia wysokie wyniki w sporcie, za które przyznaje stypendium sportowe.

– Ogromnie cieszę się, że mamy sportowców, którzy zdobywają medale na największych imprezach – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Mogłem dziś osobiście podziękować i pogratulować młodemu karatece.

Utalentowany karateka z Gminy Ełk to Aleks Chrzanowski – mieszkaniec Nowej Wsi Ełckiej, który wywalczył tytuł mistrza Europy w kategorii wiekowej 10-11 lat do 40 kg na 1st European Karate Championship IKO Nakamura, zorganizowanych w Białymstoku. Ponadto jest zwycięzcą wielu zawodów ogólnopolskich i regionalnych, m.in. wywalczył mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego. Tylko w ubiegłym roku stał na podium m.in. w Węgorzewie, Ostrowi Mazowieckiej, Józefowie, Białymstoku, Sandomierzu, Kołobrzegu.

– Życzę Aleksowi, aby nie spoczął na laurach, tylko cały czas brnął do przodu, a obecne sukcesy były początkiem wspaniałej kariery – dodał Wójt Tomasz Osewski. – Gratuluję przy okazji rodzicom, Katarzynie i Arturowi, a także trenerom młodego zawodnika.

Aleks Chrzanowski jest zawodnikiem Klubu Sportowego Karate Kyokushin Dojo Sosnowski w Chruścielach i trenuje na co dzień pod okiem trenerów Grzegorza i Oskara Sosnowskich.

Galeria zdjęć

stypendium sportowe 1 stypendium sportowe 2 stypendium sportowe 3 stypendium sportowe 4 stypendium sportowe 5 stypendium sportowe 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.