Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
słonecznie
15°C

Niezwykła służba i poświęcenie

Gmina Ełk uczciła niezwykłą służbę i poświęcenie swoich lokalnych bohaterów - strażaków ochotników. Gminne obchody Dnia Strażaka w Nowej Wsi Ełckiej były wyjątkowym wydarzeniem, pełnym wzruszeń, uznania i wdzięczności.

Uroczystości rozpoczęły się w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika, gdzie zgromadzili się zaproszeni goście, strażacy oraz poczty sztandarowe. Zebrani uczestniczyli we mszy świętej, będącej wyrazem wdzięczności i modlitwy za bezpieczeństwo i poświęcenie strażaków. Po mszy miał miejsce przemarsz pocztów sztandarowych, strażaków oraz zaproszonych gości na boisko gminne w Nowej Wsi Ełckiej. Tam nie zabrakło wręczenia wyróżnień i odznaczeń dla strażaków, którzy swoim poświęceniem i odwagą zasłużyli na szczególne uznanie społeczności. Nie zabrakło również wzruszających wystąpień gości honorowych, które podkreśliły ogromne znaczenie strażaków dla bezpieczeństwa i spokoju naszej społeczności.

Po oficjalnej części uroczystości wszyscy uczestnicy mieli okazję skosztować poczęstunku i podziwiać pokazy sprzętu strażackiego. To był moment, gdy społeczność mogła osobiście podziękować strażakom za ich niezwykłą służbę i poświęcenie.

Całe wydarzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia instytucji wspierających, takich jak Koło Gospodyń Wiejskich "Nowowianki" z Nowej Wsi Ełckiej, Nadleśnictwo Ełk oraz Centrum Kultury Gminy Ełk, których zaangażowanie pokazało siłę wspólnoty i solidarność w naszej gminie.

- Gminne obchody Dnia Strażaka 2024 były nie tylko czasem na uroczyste świętowanie, ale przede wszystkim okazją do okazania wdzięczności, szacunku i uznania dla strażaków, którzy nieustannie niosą pomoc i ratunek w najtrudniejszych sytuacjach – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.- Niech ta okazja będzie przypomnieniem o ich niezwykłej służbie i niezłomnym poświęceniu dla dobra naszej społeczności.

Galeria zdjęć

Gminne obchody Dnia Strażaka 37 Gminne obchody Dnia Strażaka 16 Gminne obchody Dnia Strażaka 14 Gminne obchody Dnia Strażaka 12 Gminne obchody Dnia Strażaka 11 Gminne obchody Dnia Strażaka 10 Gminne obchody Dnia Strażaka 9 Gminne obchody Dnia Strażaka 8 Gminne obchody Dnia Strażaka 7 Gminne obchody Dnia Strażaka 6 Gminne obchody Dnia Strażaka 4 Gminne obchody Dnia Strażaka 46 Gminne obchody Dnia Strażaka 45 Gminne obchody Dnia Strażaka 44 Gminne obchody Dnia Strażaka 43 Gminne obchody Dnia Strażaka 42 Gminne obchody Dnia Strażaka 41 Gminne obchody Dnia Strażaka 40 Gminne obchody Dnia Strażaka 39 Gminne obchody Dnia Strażaka 38 Gminne obchody Dnia Strażaka 36 Gminne obchody Dnia Strażaka 35 Gminne obchody Dnia Strażaka 34 Gminne obchody Dnia Strażaka 33 Gminne obchody Dnia Strażaka 32 Gminne obchody Dnia Strażaka 31 Gminne obchody Dnia Strażaka 30 Gminne obchody Dnia Strażaka 29 Gminne obchody Dnia Strażaka 28 Gminne obchody Dnia Strażaka 27 Gminne obchody Dnia Strażaka 26 Gminne obchody Dnia Strażaka 25 Gminne obchody Dnia Strażaka 24 Gminne obchody Dnia Strażaka 23 Gminne obchody Dnia Strażaka 22 Gminne obchody Dnia Strażaka 21 Gminne obchody Dnia Strażaka 20 Gminne obchody Dnia Strażaka 19 Gminne obchody Dnia Strażaka 18 Gminne obchody Dnia Strażaka 17 Gminne obchody Dnia Strażaka 15 Gminne obchody Dnia Strażaka 13 Gminne obchody Dnia Strażaka 5 Gminne obchody Dnia Strażaka 3 Gminne obchody Dnia Strażaka 2 Gminne obchody Dnia Strażaka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.