Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
pochmurno
27°C

Zapraszamy na festyn rodzinny w Stradunach

Już w najbliższą środę, 29 maja w Stradunach, odbędzie się Gminny Festyn Rodzinny, organizowany przez Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego, Sołectwo Straduny, Radę Rodziców oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Samorządowych, zapowiada się jako niezapomniany dzień pełen atrakcji dla całych rodzin.

- Festyn rozpocznie się punktualnie o godz. 9.00 i potrwa do południa – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - Od samego rana na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, które zadowolą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Dla dzieci przewidziano wiele zabaw i animacji w ramach party box, które z pewnością zagwarantują mnóstwo śmiechu i radości. Miłośnicy sportu będą mogli zmierzyć się w turnieju piłki nożnej.

- Na scenie pojawią się zespoły „Tutti Frutti” i „Kinderki”, które swoimi energetycznymi występami rozgrzeją publiczność – dodaje radna Diana Dawidowska, sołtys sołectwa Straduny. - Dodatkowo, najmłodsi będą mogli uczestniczyć w pokazach baniek mydlanych, malowaniu twarzy oraz zabawie na dmuchanych zamkach.

Festyn będzie także doskonałą okazją do edukacji ekologicznej. Interaktywne quizy ekologiczne oraz pokaz mody eko z pewnością zainspirują uczestników do dbania o środowisko. Dodatkowo, będzie można wziąć udział w konkursie na najsmaczniejsze ciasto, co zadowoli wszystkich łasuchów.

- Jednym z najważniejszych punktów programu będzie ogłoszenie wyników konkursu „Świat za sto lat” – informuje Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk. - Dzieci i młodzież z Gminy Ełk zaprezentują swoje wizje przyszłości, co na pewno wzbudzi wiele emocji i refleksji.

Na festynie zaplanowano również pokazy talentów, podczas których uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Liczne kąciki tematyczne dostarczą rozrywki i edukacji dla każdego, niezależnie od wieku. Organizatorzy zapewniają, że na uczestników czeka jeszcze wiele niespodzianek, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy i pełen pozytywnych wrażeń.

festyn - plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.