Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
21°C

Wójt Tomasz Osewski z wotum zaufania i absolutorium za 2022 rok

Rada Gminy Ełk podczas sesji 15 czerwca 2023 r. udzieliła wotum zaufania Wójtowi Gminy Tomaszowi Osewskiemu, który przedstawił „Raport o stanie Gminy Ełk za 2022 rok”. Po przeprowadzeniu debaty 13 radnych głosowało „za”, a tylko dwóch było „przeciw”.

Rada Gminy Ełk zatwierdziła jednogłośnie sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Ełk za rok 2022. Ponadto udzieliła Tomaszowi Osewskiemu absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok. W tym wypadku podobnie – 13 radnych głosowało „za”, a 2 „przeciw”. Wójt podziękował za wotum zaufania i udzielenie absolutorium.

– Stabilność na poziomie gminy to przede wszystkim zachowanie tempa wzrostu i z dumą chcę podkreślić, że tą drogą wytrwale podążamy, choćby przez konsekwentnie realizowany program inwestycji – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – I choć rok 2022 był dla nas wszystkich rokiem trudnym, to dla Gminy Ełk pod wieloma względami bardzo dobrym. Był to dla mnie okres wytężonej pracy na rzecz mieszkańców. Miniony rok był bogaty w inwestycje – zarówno te zrealizowane, jak i w kwestii pozyskanych pieniędzy, na te które zrealizujemy w tym i kolejnym roku.

Galeria zdjęć

debata2023-1536x864 IMG_7328-1536x1152 IMG_7330-1536x1152 IMG_7336-1536x1152 wotum2023
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.