Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
22°C

Wkrótce nowy portal internetowy Gminy Ełk!

Mogę poinformować mieszkańców i odwiedzających Gminę Ełk, że wkrótce nasze strony internetowe zostaną całkowicie odświeżone i zmienią swoje oblicze – zapowiada Wójt Tomasz Osewski. – Nowa, oficjalna strona Gminy Ełk, czyli Urzędu Gminy i poszczególnych jednostek, została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę i łatwość korzystania przez wszystkich internautów.

Jednym z kluczowych celów przy tworzeniu nowej strony internetowej było zapewnienie przejrzystości informacji. Dzięki nowemu układowi i strukturze, użytkownicy będą mogli znaleźć potrzebne im informacje jeszcze szybciej i łatwiej. Nawigacja będzie intuicyjna, dzięki czemu odnalezienie potrzebnych treści stanie się łatwiejsze.

– Teksty na nowej stronie mają być jasne, zwięzłe i łatwe do zrozumienia – dodaje Wójt Tomasz Osewski. – Skupimy się na podaniu istotnych danych w sposób klarowny. Chcemy, aby nowa strona była przyjazna dla wszystkich internautów. Czytelne czcionki, przemyślane kolory i responsywny design, który dostosowuje się do różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony czy tablety. Bez względu na to, jakim urządzeniem będziemy się posługiwać, nowa strona Gminy Ełk będzie wyglądać i działać tak samo dobrze.

Liczymy na to, że nowa strona internetowa Gminy Ełk spełni oczekiwania naszych użytkowników. Jednak proces przenoszenia wszystkich danych z dotychczasowego serwisu trochę potrwa, dlatego prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Już dziś dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w trakcie tego procesu. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie, zachęcamy do kontaktu. Bądźcie czujni, gdyż premiera naszej nowej strony internetowej Gminy Ełk jest już blisko!

Nowy multiportal Gminy Ełk powstaje dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych. To fundusze europejskie z programu Polska Cyfrowa w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Polska Cyfrowa baner

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.