Piątek, 08 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
pochmurno
-4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Strażacy rywalizowali z leśnikami

Za nami kolejne zawody strzeleckie z cyklu Iskra, a trzecia edycja rozgrywek nosiła nazwę „Strażacy vs Leśnicy”. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Squad Inicjatyw, a pomogli także Polana Kultury w Orzyszu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu, Urząd Miejski w Orzyszu, Iwona Wołkowicz, Koło Gospodyń Wiejskich „Nowowianki” w Nowej Wsi Ełckiej, Milena Worm, Joanna Kamieniecka, Pawel Gudanowski. Swój wkład w organizację miał również Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski.

Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie w składzie: Adam Orzel, Andrzej Worm, Dawid Brzozowski, Sylwester Wołkowicz, Norbert Nagórski, Krzysztof Roskowiński, Jacek Poniatowski, Antoni Skarżyński.

W kategorii pistolet sportowy o puchar Wójta Gminy Ełk najlepszy okazał się Krzysztof Dąbkowski (Nadleśnictwo Giżycko), drugie miejsce zajął Robert Toczyński (OSP Odoje), trzecie zaś Daniel Bosiński (OSP Nowa Wieś Ełcka). Z kolei w kategorii - pistolet centralny zapłon o puchar Burmistrza Orzysza zwyciężył Daniel Bosiński (OSP Nowa Wieś Ełcka), drugi był Krzysztof Dąbkowski (Nadleśnictwo Giżycko), a trzeci Michał Domusiewicz (Nadleśnictwo Giżycko, Leśnictwo Góra).

Galeria zdjęć

IMG_0812 IMG_0813 IMG_0814 IMG_0815 IMG_0816 IMG_0817 IMG_0818 IMG_0819 IMG_0820 IMG_0821 IMG_0822 IMG_0823 IMG_0824 IMG_0825 IMG_0826 IMG_0827 IMG_0828 IMG_0829 IMG_0830 IMG_0831 IMG_0832 IMG_0833 IMG_0834
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.