Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
słonecznie
14°C

Uroczysty apel z okazji świąt majowych

W Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich unosił się duch patriotyzmu podczas uroczystego apelu z okazji zbliżającej się 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Uczniowie klas VI, VII i VIII, wraz z młodszymi kolegami i koleżankami, w niezwykły sposób oddali hołd historii i symbolice naszej Ojczyzny.

Montaż słowno-muzyczny, przygotowany z zaangażowaniem przez uczniów, stanowił barwną podróż przez burzliwe wydarzenia minionych lat. Przypomniano doniosłość Konstytucji 3 Maja jako pierwszej w Europie ustawy zasadniczej, a także jej znaczenie dla kształtowania ducha narodowego oraz walki o niepodległość. Goście honorowi, wśród których znaleźli się Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, Zastępca Wójta Bożena Wołyniec oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Ełk Arkadiusz Malinowski, z zainteresowaniem i dumą obserwowali zaangażowanie młodych artystów. Ich obecność dodatkowo podkreśliła rangę wydarzenia i znaczenie patriotyzmu w lokalnej społeczności.

Nauczyciele, którzy wspierali uczniów w przygotowaniach do apelu, wyrazili dumę z zaangażowania i kreatywności swoich podopiecznych. To właśnie dzięki ich pracy i zaangażowaniu młodzi ludzie mogli wyrazić swoją miłość do Ojczyzny w sposób tak niezwykły i inspirujący. Apel w Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich był nie tylko okazją do uczczenia ważnych wydarzeń historycznych, ale również momentem refleksji nad wartościami, które kształtują naszą tożsamość narodową.

Galeria zdjęć

Apel z okazji świąt majowych 1 Apel z okazji świąt majowych 2 Apel z okazji świąt majowych 3 Apel z okazji świąt majowych 4 Apel z okazji świąt majowych 5 Apel z okazji świąt majowych 6 Apel z okazji świąt majowych 7 Apel z okazji świąt majowych 8 Apel z okazji świąt majowych 9 Apel z okazji świąt majowych 10 Apel z okazji świąt majowych 11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.