Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
22°C

Ostatnia sesja Rady Gminy ósmej kadencji

Za nami ostatnia sesja Rady Gminy Ełk ósmej kadencji. Oprócz normalnej pracy, w której nie brakowało przyjęcia uchwał, była też okazja do wspomnień i pożegnań. Kadencja trwała aż 5,5 roku i była najdłuższą w historii samorządu lokalnego.

- Ostatnia w kadencji sesja była okazją do podziękowania radnym za ponad 5 lat intensywnej, ze względu na uwarunkowania zewnętrzne często trudnej pracy na rzecz naszej wspólnoty samorządowej, ale też aktywnym sołtysom, pracownikom i współpracownikom Urzędu Gminy i gminnych jednostek – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Radni i wójt otrzymali pamiątkowe podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców Gminy Ełk w latach 2018-2024.

- Składam wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę dla dobra społeczności lokalnej – dodaje Wójt Tomasz Osewski. - Niech doświadczenie zdobyte podczas minionych lat procentuje w życiu zawodowym i osobistym. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę, budującą wspólne dobro naszej gminy.

Radę Gminy Ełk ósmej kadencji tworzyli: Bogdan Jurczyk, Beata Lisowska, Dariusz Kordyś, Kazimierz Bratek, Karol Buraczewski, Tadeusz Fatkowski, Andrzej Kisiel, Mirosław Radywoniuk, Bogusław Sadowski, Piotr Słomkowski, Andrzej Sulima, Jan Szabroński, Elżbieta Truszkowska, Jan Wielgat, Ryszard Wołyniec.

Galeria zdjęć

Ostatnia sesja Rady Gminy 1 Ostatnia sesja Rady Gminy 2 Ostatnia sesja Rady Gminy 3 Ostatnia sesja Rady Gminy 4 Ostatnia sesja Rady Gminy 5 Ostatnia sesja Rady Gminy 6 Ostatnia sesja Rady Gminy 7 Ostatnia sesja Rady Gminy 8 Ostatnia sesja Rady Gminy 9 Ostatnia sesja Rady Gminy 10 Ostatnia sesja Rady Gminy 11 Ostatnia sesja Rady Gminy 12 Ostatnia sesja Rady Gminy 13 Ostatnia sesja Rady Gminy 14 - radna Beata Lisowska Ostatnia sesja Rady Gminy 15 - radna Elżbieta Truszkowska Ostatnia sesja Rady Gminy 16 - radny Bogusław Sadowski Ostatnia sesja Rady Gminy 17 - radny Ryszard Wołyniec Ostatnia sesja Rady Gminy 18 - radny Dariusz Kordyś Ostatnia sesja Rady Gminy 19 - radny Andrzej Kisiel Ostatnia sesja Rady Gminy 20 - radny Mirosław Radywoniuk Ostatnia sesja Rady Gminy 21 - radny Jan Wielgat Ostatnia sesja Rady Gminy 22 - radny Tadeusz Fatkowski Ostatnia sesja Rady Gminy 23 - radny Andrzej Sulima Ostatnia sesja Rady Gminy 24 - radny Piotr Słomkowski Ostatnia sesja Rady Gminy 25 - radny Jan Szabroński Ostatnia sesja Rady Gminy 26 - radny Bogdan Jurczyk Ostatnia sesja Rady Gminy 27 - radny Kazimierz Bratek Ostatnia sesja Rady Gminy 28 - radny Karol Buraczewski Ostatnia sesja Rady Gminy 29 - wójt Tomasz Osewski Ostatnia sesja Rady Gminy 30 Ostatnia sesja Rady Gminy 31
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.