Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
22°C

Tomasz Osewski pozostanie Wójtem Gminy Ełk!

Za nami wybory samorządowe. Decyzją wyborców Tomasz Osewski pozostanie Wójtem Gminy Ełk na kolejną kadencję: 2024-2029. W drugiej turze wyborów dotychczasowy Wójt Tomasz Osewski otrzymał 2207 ważnych głosów (52,54%), a na jego konkurenta Teodora Świdra oddano 1994 głosów (47,46%). Przypomnijmy, że to już trzecie wybory, w których największym zaufaniem wyborców cieszy się Tomasz Osewski. Poprzednio mieszkańcy Gminy Ełk wybierali go w 2014 i 2018 roku.

W pierwszych słowach po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów zwycięzca głosowania podziękował za wsparcie, zaufanie, solidarność i wszelką pomoc w kampanii.

- Jestem wdzięczny za to, że byliście w tych decydujących chwilach razem ze mną – powiedział Tomasz Osewski. - Jestem wdzięczny wszystkim moim kandydatom na radnych, bo to oni za mną stoją i są moją siłą. Podobnie zresztą jak współpracownicy, rodzina i przyjaciele, na których zawsze mogę liczyć. To była ciężka kampania, ponieważ pojawiło się w niej mnóstwo kłamstw na mój temat, przeinaczania i pomówień. Powoli spróbujemy to wszystko sprostować.

Przypomnijmy, że radni wybrani z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Osewskiego otrzymali największe poparcie społeczne. Decyzją wyborców 9 radnych z tego komitetu (Bogdan Jurczyk, Andrzej Kisiel, Ryszard Wołyniec, Ewa Choroś, Dariusz Kordyś, Piotr Słomkowski, Bogusław Sadowski, Diana Dawidowska, Jan Wielgat.) zasiadać będzie w 15-osobowej Radzie Gminy Ełk nowej kadencji. Współpracę ze wspomnianą dziewiątką zadeklarował również Michał Rutkowski, wybrany z Komitetu Wyborczego Wyborców Nowowianki.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.