Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 13 kwietnia 2024
Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
pochmurno
12°C

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Gminie Ełk

Gminę Ełk 15 września 2023 roku odwiedził wyjątkowy gość - Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu gościł w Sędkach, a głównym celem tej wizyty były odwiedziny przedsiębiorstwa „Ryby z Mazur” oraz potwierdzenie dalszego wsparcia dla rozwoju samorządów lokalnych. Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu towarzyszyła Olga Semeniuk-Patkowska, Wiceminister Rozwoju i Technologii, a rolę gospodarzy pełnili Tomasz Osewski, Wójt Gminy Elk oraz Emilia Dzierżyńska z firmy w Sędkach.

- Przedsiębiorstwo „Ryby z Mazur”, prowadzone przez rodzinę Dzierżyńskich, istnieje od roku 2000 i specjalizuje się w przetwórstwie ryb słodkowodnych oraz owoców morza – przypomniała Emilia Dzierżyńska.

- Zakład, który znajduje się w malowniczym otoczeniu, spełnia wszystkie obowiązujące normy i wymogi unijne, łącząc w sobie tradycję i nowoczesność – dodał Wójt Tomasz Osewski. - Firma zdobyła uznanie na całym kraju, czego dowodem jest zdobycie nagrody XXI edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces".

Jednym z kluczowych punktów wizyty Prezesa Rady Ministrów w Sędkach było zwiedzenie zakładu. Podczas wizyty Premier miał okazję zapoznać się z procesem produkcji i tradycyjnymi recepturami, które stanowią fundament działalności firmy. "Ryby z Mazur" słyną z wysokiej jakości wyrobów, które nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników, co przyciąga klientów zarówno indywidualnych, jak i sieci handlowe oraz hurtownie.

Na zakończenie wizyty w Gminie Ełk Wójt Tomasz Osewski podziękował Mateuszowi Morawieckiemu za dotychczasowe wsparcie samorządów lokalnych i zaangażowanie w rozwój nawet najmniejszych miejscowości w Polsce.

- Przy okazji przekazałem Premierowi Morawieckiemu herb Gminy Ełk w formie przypinki, co było gestem wdzięczności za troskę rządu o sprawy lokalnej społeczności – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Premier Morawiecki wyraził nadzieję na kolejne spotkania z włodarzem Gminy Ełk oraz zapowiedział kontynuację działań na rzecz rozwoju regionu.

- Wizyta szefa polskiego rządu w Sędkach była doskonałą okazją do podkreślenia znaczenia lokalnych przedsiębiorstw i wsparcia dla samorządów, które odgrywają kluczową rolę w budowaniu silnej i zrównoważonej Polski – uważa Wójt Tomasz Osewski.

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Gminie Ełk

Wizyta Premiera RP w Sędkach 1 Wizyta Premiera RP w Sędkach 2 Wizyta Premiera RP w Sędkach 3 Wizyta Premiera RP w Sędkach 4 Wizyta Premiera RP w Sędkach 5 Wizyta Premiera RP w Sędkach 6 Wizyta Premiera RP w Sędkach 7 Wizyta Premiera RP w Sędkach 8 Wizyta Premiera RP w Sędkach 9 Wizyta Premiera RP w Sędkach 10 Wizyta Premiera RP w Sędkach 11 Wizyta Premiera RP w Sędkach 12 Wizyta Premiera RP w Sędkach 13 Wizyta Premiera RP w Sędkach 14 Wizyta Premiera RP w Sędkach 15 Wizyta Premiera RP w Sędkach 16 Wizyta Premiera RP w Sędkach 17 Wizyta Premiera RP w Sędkach 18 Wizyta Premiera RP w Sędkach 19 Wizyta Premiera RP w Sędkach 20 Wizyta Premiera RP w Sędkach 21 Wizyta Premiera RP w Sędkach 22 Wizyta Premiera RP w Sędkach 23 Wizyta Premiera RP w Sędkach 24
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.