Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 13 kwietnia 2024
Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
pochmurno
12°C

Nie żyje Tomasz Bińczak

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że
2 kwietnia 2024 roku, w wieku 51 lat, zmarł nagle
Tomasz Bińczak

Tomasz Bińczak

- wieloletni nauczyciel, samorządowiec, radny Miasta Ełku w latach 2016-2010, radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w latach 2010-2014, urzędnik - pracownik Starostwa Powiatowego w Ełku, w ostatnich latach pełniący obowiązki sekretarza i naczelnika Wydziału Organizacyjnego Urzędu Gminy Ełk.

Ojcu, Żonie, Dzieciom i całej pogrążonej w żałobie Rodzinie
składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia

Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, wraz z pracownikami Urzędu Gminy Ełk
oraz Bogdan Jurczyk, Przewodniczący Rady Gminy Ełk, z radnymi Gminy Ełk.

 

Ceremonia pogrzebowa będzie miała miejsce w sobotę, 6 kwietnia 2024 r. O godz. 9.15 urna z prochami Zmarłego zostanie wyprowadzona z Domu Ceremonii Pogrzebowych przy ul. Konopnickiej w Ełku do katedry pw. Św. Wojciecha, w której zostanie odprawiona Msza św.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.