Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
pochmurno
18°C

Bezpłatny transport na wybory. Sprawdź rozkład jazdy!

Przed nami wielkie wydarzenie, które stanowi nie tylko prawo, ale przede wszystkim obowiązek obywatelski – 7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory samorządowe, w których wybierzemy wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych. To moment, w którym każdy z nas ma okazję wpłynąć na kształtowanie przyszłości samorządu lokalnego. Gmina Ełk, z troską o swoich mieszkańców, postanowiła uczynić uczestnictwo w wyborach jeszcze łatwiejszym i dostępnym, oferując bezpłatny transport do lokali wyborczych oraz transport powrotny.

- To świadczenie, które ma na celu ułatwienie udziału w wyborach wszystkim mieszkańcom, bez względu na ich sytuację materialną czy fizyczną – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Transport zostanie zorganizowany według rozkładów jazdy dostępnych poniżej, dzięki czemu każdy wyborca będzie mógł dostarczyć swój głos do urny i wrócić do domu bez żadnych trudności.

- To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w procesie demokratycznym bez konieczności przejmowania się logistyką - dodaje Wójt Tomasz Osewski. - Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Gminy Ełk, niezależnie od wieku czy statusu społecznego, do udziału w tych ważnych wyborach. Pokażmy, że jesteśmy aktywną i zaangażowaną społecznością, gotową kształtować przyszłość naszej pięknej Gminy Ełk.

Demokracja jest w rękach każdego z nas, a nasza wspólna decyzja będzie miała wpływ na to, w jakim kierunku będzie podążać nasza mała ojczyzna. Wybory to nasza szansa, aby wyrazić swoje poglądy i uczestniczyć w budowaniu lepszej przyszłości. Nie zapomnijmy o tym 7 kwietnia 2024 roku. Wsiadajmy do bezpłatnego środka transportu i oddajmy swój ważny głos!

rozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczego

rozkład jazdy do lokalu wyborczego

rozkład jazdy do lokalu wyborczego

rozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczegorozkład jazdy do lokalu wyborczego

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.