Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 22 lutego 2024
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
pochmurno
8°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Nic nas nie powstrzyma w czynieniu dobra

W atmosferze świątecznej radości, rozbrzmiewającej śpiewem dzieci, ruszyła kolejna edycja Mikołajkowego Autobusu Radia 5. To wyjątkowa akcja, która od 24 lat sprawia, że święta Bożego Narodzenia stają się jeszcze piękniejsze dla podopiecznych domów dziecka w Ełku.

Autobus, w którym zasiadają dziennikarze Radia 5 w towarzystwie rozśpiewanych dzieci ełckich szkół, 6 grudnia znów stał przed redakcją Radia 5 Ełk, przy ul. Małeckich. To symboliczne miejsce, w którym rozpoczyna się gwiazdkowa podróż, pełna serdeczności i wspólnego dzielenia się radością świąt.

Jeden z pierwszych dobroczyńców, Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, pojawił się z uśmiechem na twarzy, niosąc ze sobą nie tylko prezenty, ale także iskrzącą się energię dobroci. Tomasz Osewski przekazał w imieniu Gminy Ełk nie tylko słodycze, które zawsze cieszą najmłodszych, ale także rozwijające umysł gry i zabawki. To gest pełen troski o potrzeby dzieci, ukierunkowany na wszechstronny rozwój każdego malucha.

- Od wielu lat włączam się w tę szczytną akcję i mam nadzieję, że tak będzie zawsze, mimo że czasy są trudne, ale widać po darczyńcach, że na razie ich nie brakuje – podkreślił Wójt Tomasz Osewski. - Liczę na to, że nic nas nie powstrzyma w pomaganiu i czynieniu dobra. Tego dobra życzę wszystkim, nie tylko wychowankom domów dziecka, czy organizatorom akcji, ale każdemu bez wyjątku.

To niezwykłe zaangażowanie społeczności lokalnej, wspierane przez samorządowców, tworzy magię Mikołajkowego Autobusu Radia 5. Dzięki tej inicjatywie, dzieci w domach dziecka odczuwają ciepło i troskę innych ludzi, co sprawia, że ich święta stają się niezapomniane.

- Akcja ta, choć skromna w skali kraju, ma ogromne znaczenie dla lokalnej społeczności – dodaje Wójt Tomasz Osewski. - Przekazuje ważne wartości, takie jak empatia, solidarność i troska o drugiego człowieka. Wartość tych gestów wykracza poza same święta i zostaje z nami na długo.

Galeria zdjęć

Mikołajkowy Autobus Radia 5 - 1 Mikołajkowy Autobus Radia 5 - 2 Mikołajkowy Autobus Radia 5 - 3 Mikołajkowy Autobus Radia 5 - 4 Mikołajkowy Autobus Radia 5 - 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.