Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 22 lutego 2024
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
deszcz
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Mikołaj już odwiedza Gminę Ełk!

Świąteczny okres coraz bliżej. Już w środę, 6 grudnia przypadają Mikołajki, ale Mikołaj nie czekał! Ani do 24 grudnia, ani do 6 grudnia i już dzisiaj odwiedził Gminę Ełk. Długo wyczekiwany gość od poniedziałku, 4 grudnia przekazuje prezenty mieszkańcom Gminy Ełk, a zwłaszcza dzieciom.

– Dotarło do mnie wiele listów od dzieci z naszej gminy, które za moim pośrednictwem prosiły Świętego Mikołaja o prezenty – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dla wszystkich najmłodszych mam wspaniałą wiadomość. Mikołaj z workiem pełnym prezentów odwiedza już poszczególne miejscowości naszej pięknej gminy.

Inicjatorem pierwszej takiej akcji mikołajkowej w 2014 roku była świetlica w Mostołtach, wraz z radnym Stefanem Żylukiem i sołtysem wsi Janem Supińskim. Mikołaj 4 grudnia 2023 roku odwiedził Siedliska, Woszczele, Chojniak, Straduny i Legę. Towarzyszył mu Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. Zachęcamy do obejrzenia poniżej fotogalerii z pierwszego dnia akcji.

Galeria zdjęć

Mikołajk w Chojniaku 1 Mikołajk w Chojniaku 2 Mikołajk w Chojniaku 3 Mikołajk w Chojniaku 4 Mikołajk w Chojniaku 5 Mikołajki w Ledze 1 Mikołajki w Ledze 2 Mikołajki w Ledze 3 Mikołajki w Ledze 4 Mikołajki w Ledze 5 Mikołajki w Woszczelach 1 Mikołajki w Woszczelach 2 Mikołajki w Woszczelach 3 Mikołajki w Woszczelach 4 Mikołajki w Woszczelach 5 Mikołaj w Stradunach Mikołajki w Stradunach 1 Mikołajki w Stradunach 2 Mikołajki w Stradunach 3 Mikołajki w Stradunach 4 Mikołajki w Stradunach 5 Mikołajki w Siedliskach 1 Mikołajki w Siedliskach 2 Mikołajki w Siedliskach 3 Mikołajki w Siedliskach 4 Mikołajki w Siedliskach 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.