Logo Gminy Ełk

Mikołaj już odwiedza Gminę Ełk!

Świąteczny okres coraz bliżej. Już w środę, 6 grudnia przypadają Mikołajki, ale Mikołaj nie czekał! Ani do 24 grudnia, ani do 6 grudnia i już dzisiaj odwiedził Gminę Ełk. Długo wyczekiwany gość od poniedziałku, 4 grudnia przekazuje prezenty mieszkańcom Gminy Ełk, a zwłaszcza dzieciom.

– Dotarło do mnie wiele listów od dzieci z naszej gminy, które za moim pośrednictwem prosiły Świętego Mikołaja o prezenty – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dla wszystkich najmłodszych mam wspaniałą wiadomość. Mikołaj z workiem pełnym prezentów odwiedza już poszczególne miejscowości naszej pięknej gminy.

Inicjatorem pierwszej takiej akcji mikołajkowej w 2014 roku była świetlica w Mostołtach, wraz z radnym Stefanem Żylukiem i sołtysem wsi Janem Supińskim. Mikołaj 4 grudnia 2023 roku odwiedził Siedliska, Woszczele, Chojniak, Straduny i Legę. Towarzyszył mu Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. Zachęcamy do obejrzenia poniżej fotogalerii z pierwszego dnia akcji.

Galeria zdjęć

Mikołajk w Chojniaku 1 Mikołajk w Chojniaku 2 Mikołajk w Chojniaku 3 Mikołajk w Chojniaku 4 Mikołajk w Chojniaku 5 Mikołajki w Ledze 1 Mikołajki w Ledze 2 Mikołajki w Ledze 3 Mikołajki w Ledze 4 Mikołajki w Ledze 5 Mikołajki w Woszczelach 1 Mikołajki w Woszczelach 2 Mikołajki w Woszczelach 3 Mikołajki w Woszczelach 4 Mikołajki w Woszczelach 5 Mikołaj w Stradunach Mikołajki w Stradunach 1 Mikołajki w Stradunach 2 Mikołajki w Stradunach 3 Mikołajki w Stradunach 4 Mikołajki w Stradunach 5 Mikołajki w Siedliskach 1 Mikołajki w Siedliskach 2 Mikołajki w Siedliskach 3 Mikołajki w Siedliskach 4 Mikołajki w Siedliskach 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności