Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
22°C

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku z przypomina mieszkańcom gminy, że do końca grudnia 2024 roku dostępne są bezpłatne konsultacje psychologiczne. W dobie narastających problemów emocjonalnych i rodzinnych, wsparcie psychologiczne może okazać się kluczowym elementem powrotu do równowagi i poprawy jakości życia.

- W dzisiejszym świecie coraz więcej osób zmaga się z problemami psychicznymi i emocjonalnymi. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy psychologa może przynieść ulgę, poprawić jakość życia i relacji z bliskimi – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - To wyjątkowa okazja, by bezpłatnie uzyskać wsparcie specjalisty i podjąć krok ku lepszemu samopoczuciu.

Psycholog pełni dyżur w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ełku, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28A, na drugim piętrze, pokój 21. Dyżury odbywają się w poniedziałki w godz. 10.00-15.00 oraz w godz. 11.00-16.00 w każdy drugi poniedziałek miesiąca.

Usługi skierowane są do wszystkich mieszkańców gminy Ełk, którzy odczuwają potrzebę wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Konsultacje mogą być szczególnie pomocne dla osób przeżywających trudności w relacjach rodzinnych, zarówno z dziećmi, jak i partnerami; zmagających się z silnymi emocjami, takimi jak lęk, stres czy depresja; pragnących zrozumieć siebie i swoje zachowania; szukających sposobów na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu.

Konsultacje mogą być jednorazowe lub odbywać się cyklicznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów. Każda osoba korzystająca ze wsparcia psychologicznego ma szansę na spokojną rozmowę, analizę problemów i znalezienie konstruktywnych rozwiązań. Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnej pomocy psychologicznej proszone są o wcześniejsze umówienie wizyty. Można to zrobić kontaktując się z pracownikami socjalnymi lub asystentem rodziny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku. Telefonicznie: 87 619 45 70 lub osobiście: w siedzibie GOPS, ul. T. Kościuszki 28A, II piętro, pok. 21.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.