Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 22 lutego 2024
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
deszcz
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Ełk

W hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ełk. W turnieju wzięło udział 6 drużyn reprezentujących szkoły w Woszczelach, Chełchach, Stradunach, Mrozach Wielkich, Prostkach oraz Nowej Wsi Ełckiej (uczniowie rocznik 2012 i młodsi).

Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup, w których grały systemem każdy z każdym. Po półfinałach było jasne, że w wielkim finale zagrają gospodarze turnieju, Nowa Wieś Ełcka,  z Prostkami. Zwycięzcę w tym meczu wyłoniły dopiero rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze z Prostek.  

Na zakończenie turnieju Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, a także Katarzyna Niedźwiecka, dyrektor szkoły w Nowej Wsi Ełckiej, wręczyli drużynom puchary, medale i indywidualne  pamiątkowe statuetki dla najlepszych zawodników turnieju. Wyróżnieni: Tomasz Maciorowski – Prostki, Jakub Pampuch – Nowa Wieś Ełcka, Aleksander Świderski – Woszczele, Marek Wysocki – Mrozy Wielkie, Brajan Pete – Chełchy, Samojluk Marcel – Straduny.

Klasyfikacja końcowa: 1. Prostki, 2. Nowa Wieś Ełcka, 3. Mrozy Wielkie, 4. Woszczele, 5. Straduny, 6. Chełchy.

Galeria zdjęć

Turniej o Puchar Wójta 1 Turniej o Puchar Wójta 2 Turniej o Puchar Wójta 3 Turniej o Puchar Wójta 4 Turniej o Puchar Wójta 5 Turniej o Puchar Wójta 6 Turniej o Puchar Wójta 7 Turniej o Puchar Wójta 8 Turniej o Puchar Wójta 9 Turniej o Puchar Wójta 10 Turniej o Puchar Wójta 11 Turniej o Puchar Wójta 12 Turniej o Puchar Wójta 13 Turniej o Puchar Wójta 14 Turniej o Puchar Wójta 15 Turniej o Puchar Wójta 16 Turniej o Puchar Wójta 17 Turniej o Puchar Wójta 18 Turniej o Puchar Wójta 19 Turniej o Puchar Wójta 20 Turniej o Puchar Wójta 21 Turniej o Puchar Wójta 22 Turniej o Puchar Wójta 23 Turniej o Puchar Wójta 24 Turniej o Puchar Wójta 25 Turniej o Puchar Wójta 26 Turniej o Puchar Wójta 27 Turniej o Puchar Wójta 28 Turniej o Puchar Wójta 29 Turniej o Puchar Wójta 30 Turniej o Puchar Wójta 31 Turniej o Puchar Wójta 32 Turniej o Puchar Wójta 33 Turniej o Puchar Wójta 34 Turniej o Puchar Wójta 35 Turniej o Puchar Wójta 36 Turniej o Puchar Wójta 37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.