Logo Gminy Ełk

Festyn rodzinny w Przykopce

Wójt Gminy Elk Tomasz Osewski i sołtys Anna Mickiewicz-Kraszewska zaprosili mieszkańców Przykopki na festyn rodzinny, który odbył się w sobotę, 16 września 2023 r. przy miejscowym placu zabaw. Festyn przyciągnął kilkadziesiąt osób w różnym wieku, by razem spędzić czas pełen radości i integracji.

Nie zabrakło potraw z grilla czy innych przysmaków przygotowanych przez miejscowe gospodynie. Dzieciom także zapewniono sporo atrakcji – począwszy od gofrów i smacznego jedzenia po bańki mydlane i zabawy w plenerze i na dmuchańcach. Spotkanie było pełne pozytywnych emocji i radości.

Galeria zdjęć

Festyn rodzinny w Przykopce 1 Festyn rodzinny w Przykopce 2 Festyn rodzinny w Przykopce 3 Festyn rodzinny w Przykopce 4 Festyn rodzinny w Przykopce 5 Festyn rodzinny w Przykopce 6 Festyn rodzinny w Przykopce 7 Festyn rodzinny w Przykopce 8 Festyn rodzinny w Przykopce 9 Festyn rodzinny w Przykopce 10 Festyn rodzinny w Przykopce 11 Festyn rodzinny w Przykopce 12 Festyn rodzinny w Przykopce 13 Festyn rodzinny w Przykopce 14 Festyn rodzinny w Przykopce 15 Festyn rodzinny w Przykopce 16 Festyn rodzinny w Przykopce 17 Festyn rodzinny w Przykopce 18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności