Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
21°C

Pozytywne emocje dla lokalnej społeczności

W Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach odbyło się oficjalne podsumowanie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do najlepszych drużyn trafiły medale i puchary, nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych.

Nagrody za dokonania w Gminnej Ligi Piłki Nożnej Halowej wręczali Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, Bogdan Jurczyk – Przewodniczący Rady Gminy Ełk oraz Andrzej Świderski – pomysłodawca i organizator rozgrywek. Co ciekawe, także każda drużyna spoza podium otrzymała trofeum - mały puchar, jako podziękowanie za udział w lidze.

Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Polonez Nowa Wieś Ełcka, pokazując, że siła współpracy i determinacja prowadzą do zwycięstwa. Tęcza Straduny zyskała uznanie zajmując drugą pozycję, a na trzecim stopniu podium znalazło się Dynamo Straduny. Najlepsi wyróżnieni zostali uhonorowani indywidualnymi trofeami, które stanowiły nie tylko dowód na ich talent, ale również na trud i poświęcenie, jakie wkładają w rozwój swoich umiejętności. Krystian Szymkiewicz (Dynamo Straduny) został uznany za najlepszego bramkarza, podczas gdy Michał Zyskowski (Polonez Nowa Wieś Ełcka) otrzymał zaszczytne wyróżnienie najlepszego strzelca. Na szczycie tej piramidy sportowej zawisło imię Jakuba Dobrzyńskiego, który został wybrany najbardziej wartościowym graczem całej ligi.

Jednak to, co czyniło to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, to gest hojności i uznania wobec każdego uczestnika. Każda drużyna, nawet ta, która nie stanęła na podium, otrzymała symboliczną nagrodę – mały puchar, który był wyrazem wdzięczności za ich zaangażowanie i ducha sportowej rywalizacji.

Dodatkowy upominek w postaci dwóch profesjonalnych piłek piłkarskich trafił do Tęczy Oracze.

- To za wytrwałość i ambicję - powiedział Bogdan Jurczyk, który ufundował prezent.

- Gratulujemy wszystkim drużynom za udział w lidze oraz gratulujemy zdobytych trofeów i wyróżnień – podsumował Wójt Tomasz Osewski, wyrażając wdzięczność za niesamowitą energię i pozytywne emocje, które Gminna Liga Piłki Nożnej Halowej przyniosła lokalnej społeczności. - To więcej niż tylko sport - to wyraz jedności, pasji i wspólnych marzeń, które można osiągnąć poprzez współpracę i zaangażowanie.

Galeria zdjęć

Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 1 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 2 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 3 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 4 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 5 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 6 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 7 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 8 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 9 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 10 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 11 Podsumowanie gminnej ligi piłki nożnej halowej 12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.