Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
21°C

O zatrudnianiu w organizacji pozarządowej

Angażujesz w swojej organizacji pozarządowej pracowników, zawierasz umowy zlecenia lub o dzieło i nie wiesz, czy robisz to prawidłowo? A może chciałabyś zacząć zatrudniać, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś/eś tak, to nasze seminarium jest dla Ciebie! Odbędzie się ono 17 czerwca 2024 roku w Ełku w kamienicy pozarządowej, ul. Małeckich 3 - sala nr 36 (IV piętro) w godz. 16.30-20.00.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Zatrudnianie w organizacji pozarządowej”. Na seminarium omówiona zostanie tematyka zatrudnienia, angażowania wolontariuszy w organizacji pozarządowej i kosztów z tym związanych

Seminarium poprowadzi wieloletni praktyk - Kinga Wołotkiewicz. Od 2004 r. nieprzerwanie związana z sektorem pozarządowym. Od zawsze blisko finansów, więc i w Stowarzyszeniu Adelfi przez lata współpracy zajmuje się działką finansów szeroko pojętych. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku marketing i zarządzanie. Dodatkowo wiedzę swą uzupełniła ważnymi dla niej kursami: Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych - XV edycja, Doradca biznesowy OIC Poland, Program Menadżerowie NGO Promengo - VI edycja oraz szeregiem szkoleń. Nie przestaje się szkolić i wciąż szuka możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Na seminarium zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium, w szczególności organizacje pozarządowe, chcące ekonomizować swoją działalność, osoby/grupy zainteresowane tworzeniem przedsiębiorstw społecznych/podmiotów ekonomii społecznej chcące poszerzyć wiedzę z zakresu zatrudniania w NGO.

Jak się zgłosić? Do piątku, 14 czerwca 2024 r. do godz. 10.00 należy wysłać formularz zgłoszeniowy korzystając ze strony: https://forms.gle/uyS4n4w9RDK7oVFt9

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizator zapewnia poczęstunek (kawa, herbata, ciasto). O udziale w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora. W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską, e-mail: dorota.gutowska@adelfi.pl lub telefon 798 349 266.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.