Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 22 lutego 2024
Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
deszcz
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Kwalifikacja wojskowa już za kilka dni

Zbliża się termin tegorocznej kwalifikacji wojskowej, która ma szczególne znaczenie dla mężczyzn urodzonych w 2005 roku oraz tych urodzonych w latach 2000-2004, którzy nie mają jeszcze określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.

Proces kwalifikacji odbędzie się w dniach od 6 lutego do 18 marca 2024 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego, mieszczącym się przy ulicy Matejki 1 w Ełku. To ważny moment dla młodych mężczyzn, którzy podejmą decyzje dotyczące swojej ewentualnej służby wojskowej.

- Każdy mężczyzna objęty obowiązkiem kwalifikacji wojskowej powinien być świadomy swoich praw i obowiązków wobec obrony kraju – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. - Dlatego też zachęcam do aktywnego uczestnictwa w tym procesie oraz do zgłaszania się w wyznaczonym terminie i miejscu. Kwalifikacja dla mężczyzn mieszkających w Gminie Ełk podlegających kwalifikacji wojskowej odbędzie się w dniach 1, 4, 5 i 7 marca, a dla kobiet 15 marca 2024 roku.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z obwieszczeniem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Radosława Króla o przeprowadzeniu kwalifikacji wojskowej w 2024 roku.

Obwieszczenie_Kwalifikacji_Wojskowej_2024_na_terenie_Województwa_Warmińsko-Mazurskiego 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.