Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
pochmurno
17°C

Dajmy tym psom szansę

Adopcja psa ze schroniska lub pomaganie porzuconym psom jest niesamowicie ważne i wartościowe. Zachęcamy mieszkańców Gminy Ełk, wszystkich, którzy kochają psy i pragną zmienić świat jednego zwierzaka na lepsze, do odwiedzenia schroniska i rozważenia adopcji. Psy, które zostały znalezione na terenie Gminy Ełk obecnie przebywają w schronisku w Sonieczkowie. Kontakt ze schroniskiem: tel. 505 170 602.

- Dajmy porzuconym psom szansę na nowe życie i ciepły dom, w którym będą kochane i doceniane – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Adopcja psa ze schroniska ma wiele korzyści zarówno dla zwierzęcia, jak i dla człowieka. Psy, które trafiają do schronisk, często przechodzą trudne chwile, były porzucone lub doświadczyły zaniedbań. Jednak dzięki opiece, miłości i ciepłemu domowi, który mogą znaleźć poprzez adopcję, mogą odzyskać radość, szczęście i zaufanie do ludzi.

Indywidualne dopasowanie pomiędzy psem a właścicielem odgrywa kluczową rolę w udanej adopcji. Pracownicy schronisk przeprowadzają wywiady z potencjalnymi właścicielami, aby poznać ich styl życia, preferencje i oczekiwania. Dzięki temu mogą znaleźć idealnego psa, który będzie pasował do danego domu i rodziny.

- Apelujemy do wszystkich, którzy rozważają posiadanie psa, aby zdecydowali się na adopcję – mówi Wójt Tomasz Osewski. - Zmienicie swoje życie i życie tych zwierząt na zawsze.

Adopcja psa ze schroniska to nie tylko akt miłosierdzia, ale również społeczna odpowiedzialność Wspólnie możemy zmniejszyć liczbę porzuconych psów i dać im szansę na nowe, szczęśliwe życie.

Poniżej psy, które w ostatnim czasie trafiły z terenu Gminy Ełk do schroniska w Sonieczkowie.

Galeria zdjęć

GEŁ F2024081 GEŁ F2024026 GEŁ F2024027 GEŁ F2024042 GEŁ F2023488 GEŁ F2023521 GEŁ F2023466 GEŁ F2023470 GEŁ F2023387 GEŁ F2023390 GEŁ F2023337 GEŁ F2023345 GEŁ F2023346 GEŁ F2023276 GEŁ F2023277 GEŁ F2023278 GEŁ F2023279 GEŁ F2023283 GEŁ F2023289 GEŁ F2023123 GEŁ F2023124 GEŁ F2023125 GEŁ F2023126 GEŁ F2023141 GEŁ F2023167
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.