Logo Gminy Ełk

Wycieczka młodszych klas do stolicy

   11 czerwca uczniowie młodszych klas wybrali się do stolicy, aby choć na chwilę wcielić się w dorosłych. Wszystko za sprawą wizyty w MiniCiti - miasteczku zawodów, gdzie dzieci mogą poznać różne profesje i poczuć się jak w prawdziwej pracy. Po tak intensywnym dniu przyszedł czas na odrobinę słodkiej przyjemności. Kolejnym punktem wycieczki była Fabryka Czekolady E. Wedel, gdzie uczniowie poznali tajniki powstawania czekolady i mogli skosztować pysznych wyrobów. Do Stradun wróciliśmy pełni wrażeń, zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia. Mimo że przez chwilę mogliśmy poczuć smak dorosłego życia, zgodnie stwierdziliśmy, że jeszcze trochę wolimy pozostać dziećmi!

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Przejdź do artykułu źródłowego 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności