Logo Gminy Ełk

Wojewódzkie dożynki za nami

15 września w Olsztynku odbyły się Dożynki Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego podczas uroczystości reprezentowała Sekretarz Gminy Ełk Zuzanna Konopa. Obecne były również przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Przykopki.

Podczas imprezy odbył się konkurs na najładniejszy wieniec, skierowany do wszystkich gmin z regionu. Odwiedzający mieli również możliwość spotkań z przedstawicielami instytucji zajmujących się obsługą rolnictwa. Całodniowe świętowanie zwieńczył wieczorny koncert zespołu „Zakopower”.

Galeria zdjęć

IMG_6994 IMG_6997 IMG_7007 IMG_7013 IMG_7014 IMG_6990 IMG_6992
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności