Logo Gminy Ełk

Pół wieku miłości - Złote Gody małżeństwa z Siedlisk!

Piękna majowa aura sprzyjała rodzinnej radości, gdy w piątek, 15 maja, swoje Złote Gody – 50. rocznicę pożycia małżeńskiego – świętowali Państwo Joanna i Józef Karaś z Siedlisk.

Z tej niezwykłej okazji, aby osobiście złożyć najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy uznania za tak długoletni i trwały związek, Jubilatów odwiedził Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski. Wizyta ta była wyrazem szacunku władz samorządowych dla pięknego, półwiecznego małżeńskiego partnerstwa Państwa Karaś, które od lat stanowił solidny fundament rodziny i lokalnej społeczności.

Podczas miłego spotkania Tomasz Osewski złożył Jubilatom życzenia z okazji Złotych Godów, podkreślając, że pięćdziesiąt lat wspólnej drogi to wspaniały owoc wzajemnej troski, cierpliwości i nieprzemijającej życzliwości. Życzył p. Joannie i p. Józefowi przede wszystkim dobrego zdrowia, spokoju oraz wielu radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.

W dowód uznania Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski wręczył Jubilatom list gratulacyjny, będący oficjalnym podziękowaniem za ich wierność i poświęcenie. Nie zabrakło również tradycyjnych jubileuszowych upominków: pięknego bukietu kwiatów oraz kosza wypełnionego słodkimi przysmakami, które z pewnością umiliły to szczególne świętowanie.

Państwo Joanna i Józef Karaś przyjęli życzenia oraz podarunki z ogromnym wzruszeniem i serdecznością. Podziękowali wójtowi Osewskiemu za pamięć, ciepłe słowa oraz zaszczyt odwiedzin w tak ważnym dla nich dniu.

Pół wieku wspólnego życia to piękne świadectwo siły małżeńskich więzi. Złote Gody Państwa Karaś są nie tylko ich rodzinnym świętem, ale także wspaniałym przykładem dla całej społeczności Siedlisk i Gminy Ełk.

W imieniu wszystkich mieszkańców składamy Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dalszych lat w zdrowiu, szczęściu i wzajemnej miłości!

Galeria zdjęć

3 4 5 1 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności