Logo Gminy Ełk

Obcowali z kinem nad jeziorem w Szeligach

Za nami kolejna odsłona niezwykłego wydarzenia społecznościowego – „Kina na 4 Strony Gminy”. Czwarty seans plenerowy odbył się na plaży nad jeziorem Selment Wielki w Szeligach. Tym razem widzowie mieli okazję zanurzyć się w emocjonującej historii „Narodzin gwiazdy”.

- Plaża nad jeziorem Selment Wielki w Szeligach stanowi idealne miejsce na romantyczny wieczór pod gwiazdami – uważa Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Cieszę się wspólnie z panią sołtys Sylwią Sztachelską, że nie zabrakło chętnych do wspólnego spędzenia miłego czasu, delektowania się wyjątkową atmosferą oraz obcowania z kinem pod otwartym niebem.

"Kino na 4 Strony Gminy" nie mogłoby się odbyć bez wsparcia sponsora tego wydarzenia, czyli PGE Dystrybucja SA. To dzięki ich hojności, mieszkańcy Gminy Ełk mogą cieszyć się w tym sezonie wakacyjnym darmowym kinem plenerowym i spędzać miłe chwile w letnich wieczorach.

Galeria zdjęć

IMG_8199 IMG_8203 IMG_9140 IMG_8210 IMG_9142 IMG_9148
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności