Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Zostań żołnierzem WOT

6 maja 2021, godz. 7:59

Wojska Obrony Terytorialnej opierają swój potencjał na żołnierzach – ochotnikach, którzy z uwagi na terytorialny charakter formacji, w tym pełnienie służby w obszarze swojego zamieszkania, sami siebie nazywają terytorialsami. O przyjęcie w szeregi WOT mogą ubiegać się osoby, które do tej pory nie pełniły żadnej służby wojskowej, a także rezerwiści.

W WOT kluczem jest terytorialność, gotowość do obrony i wspierania swoich rodzin, bliskich i sąsiadów. Służba w WOT nie wiąże się z wyjazdami i rozłąką, to przynależność do regionu, w którym każdy funkcjonuje na co dzień. Poprzez zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa swojej małej Ojczyzny, każdy żołnierz wnosi wkład w kształtowanie bezpiecznej przyszłości całego kraju.

Aktualnie trwa nabór do 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zgłaszać mogą się wszyscy ochotnicy – kobiety i mężczyźni. Przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Wojsk Obrony Terytorialnej pojawia się wiele pytań, wątpliwości, dylematów, dlatego utworzono Mobilne Zespoły Rekrutacyjne na terenie każdego województwa. Jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania skontaktuj się ze swoim rekruterem – na naszym ternie jest nim ppor. Janusz Limberger, tel. 604 792 225.

image_pdfimage_print

NSLiM2021 Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019