Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Zmiana przebiegu linii autobusowej nr 10

1 sierpnia 2022, godz. 14:33

W związku z przebudową drogi powiatowej na odcinku Ełk – Szarejki zmianie ulegnie przebieg oraz rozkład jazdy linii autobusowej MZK nr 10. Zmiany obowiązywać będą od 2 do 11 sierpnia 2022 roku.

Autobusy linii nr 10 (kierunek Nowa Wieś Ełcka):
dotychczasowa trasa → os. Bocianie Gniazdo → Zamkowa → Wojska Polskiego → J. Kilińskiego → Grajewska → DK65 → m. Nowa Wieś Ełcka (Ełcka, T. Kościuszki, J i H Małeckich) → Szarejki → dotychczasowa trasa.

Na trasie przejazdu zostaną:
– uruchomione dodatkowe przystanki: Juranda 03, Zamkowa 13 01, Wojska Polskiego – ECK 06, Wojska Polskiego – park 08, Kilińskiego -Koszykowa 02, Kilińskiego – Szkoła Nr 7 04, tymczasowe przy ul. Grajewskiej, Żabie Oczko, Zajazd – Motel, Nowa Wieś – DPS, Nowa Wieś – Pętla, Maleczewo, Szarejki;
– wyłączone z użycia przystanki: Chruściele II, Chruściele I, Chruściele 07a.

Autobusy linii nr 10 (kierunek Konieczki):
Nowa Wieś – Pętla → m. Nowa Wieś Ełcka (T. Kościuszki – Ełcka) → DK65 → Grajewska →J. Kilińskiego → Wojska Polskiego → Zamkowa → os. Bocianie Gniazdo → dotychczasowa trasa.
Na trasie przejazdu zostaną:
– uruchomione dodatkowe przystanki: Nowa Wieś – Szkoła, Zajazd – CPN, Żabie Oczko, tymczasowy przy ul. Grajewskiej, Grajewska 03, Grajewska 01, Kilińskiego – Szkoła Nr 7 01, Kilińskiego – Matejki 03, Wojska Polskiego – most 01, Wojska Polskiego – kościół 03, Zamek Krzyżacki 02, Zamkowa – kościół 04;
– wyłączone z użycia przystanki: Maleczewo, Szarejki, Chruściele 12a, Chruściele I, Chruściele II.

Informacje o kolejnych zamknięciach przejazdów drogowo-kolejowych, ewentualnych zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej czy innych zmianach w ruchu drogowym będą przekazywane mieszkańcom na bieżąco i zamieszczane na stronie internetowej www.elk.gmina.pl.

image_pdfimage_print

Siedliska – kino Chełchy – potańcówka PPGR Punkt przeciw przemocy Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019