Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Fakturę z ZUG-u możesz otrzymać na e-mail

19 marca 2020, godz. 9:02 (Aktualizacja: 19 marca 2020, godz. 10:47)

Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się sytuację w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo oraz o zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. apeluje o ograniczenie osobistego kontaktu.

– Od marca bieżącego roku odczyty fizyczne liczników wody i ścieków są odwołane – informuje Krzysztof Kurzynowski, prezes ZUG. – Wskutek tego prosimy o podawanie stanów liczników w dwóch ostatnich dniach każdego miesiąca telefonicznie pod numerami: 87 307 00 37 lub 87 307 00 11. Odczyt zdalny pozostaje bez zmian.

W związku z możliwymi utrudnieniami dostarczenia faktur do klientów za dostarczaną wodę i odprowadzane ścieki w kolejnych miesiącach ZUG zwraca się z prośbą o złożenie zgody na wysyłkę mailową faktur. Formularze wkrótce zostaną dostarczone mieszkańcom, można je także pobrać z internetu (poniżej lub ze strony ZUG).

Wypełniony druk można zeskanować lub sfotografować i wysłać zdjęcie na adres e-mail: sekretariat@zug.elk.pl, przez mms na numer tel. 537 133 301 oraz przez aplikację Facebook Messenger. Przy okazji zachęcamy internautów do polubienia profilu ZUG Gmina Ełk Sp. z o.o. na portalu społecznościowym Facebook (kliknij tutaj).

Do pobrania:
Formularz zgody na otrzymywanie faktur – kliknij tutaj.
Formularz odwołania zgody – kliknij tutaj.

Wybór e-faktury to następujące korzyści:

  • pewność dostarczenia w konkretne miejsce i w określonym czasie,
  • krótszy czas doręczenia w stosunku do faktury papierowej, wysyłanej pocztą,
  • możliwość odebrania z każdego miejsca na świecie gdzie istnieje dostęp do internetu,
  • ułatwienie płatności dokonywanych za pośrednictwem internetu,
  • wygodne przechowywanie w katalogach elektronicznych – brak konieczności gromadzenia papierowych dokumentów,
  • przyczynianie się do ochrony środowiska naturalnego.
image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię