Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Zapraszamy na festyn familijny w Starym Folwarku

19 lipca 2017, godz. 18:06 (Aktualizacja: 6 września 2017, godz. 22:43)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski zaprasza serdecznie mieszkańców do udziału w festynie familijnym „Sprawność fizyczna – wskaźnik jakości życia” organizowanym w partnerstwie z Gminą Suwałki oraz Samorządem Varena, który odbędzie się w sobotę, 22 lipca 2017 r. w Starym Folwarku. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach aktywizujących z animatorem, konkursach i wspólnej zabawie, promujących aktywny i zdrowy styl życia wśród mieszkańców naszych trzech gmin. Jest to już kolejny etap działań w ramach projektu pn. „Zdrowe sąsiedztwo – Integracja społeczna poprzez aktywność fizyczną szansą na zdrowe życie”.

Program:

  • godz. 12.30 – zbiórka, wyruszamy spod budynku Urzędu Gminy Ełk,
  • godz. 14.00-17.00 – blok imprez familijnych (występy zespołów dziecięcych, teatrzyku dziecięcego, zabawy ruchowe, konkursy prowadzone przez animatorów kultury oraz dużo nagród dla uczestników bloku familijnego)
  • godz. 17.00–22.00 – blok muzyczno – rozrywkowy (występy zespołów dance: m.in. Szamrok, Sensil, Babsztyl, Imperium)
  • godz. 20.00 – planowany powrót.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do pokoju nr 37 w Urzędzie Gminy Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, 19-300 Ełk. Pierwszym dziesięciu osobom organizatorzy zapewniają transport oraz dostęp do wszystkich atrakcji zorganizowanych w ramach festynu dla uczestników.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+