Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Zaczarowane wakacje w Gminie Ełk

8 lipca 2021, godz. 11:25 (Aktualizacja: 13 lipca 2021, godz. 15:19)

Wakacje już w pełni, a więc czas na półkolonie letnie. W tym roku Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach przygotowało dwa dwutygodniowe turnusy. Będą to półkolonie pełne magii, niespodzianek i atrakcji, zarówno artystycznych jak i sportowych. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-13 lat i będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.

Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 12-23 lipca, a drugi 9-20 sierpnia 2021 roku.

– Na półkolonie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona – informuje Edyta Wocial, dyrektor CKGE. – Zapisów dokonujemy poprzez wysłanie sms pod numer 668 220 965 z imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem dziecka.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+