Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Za działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców

15 listopada 2021, godz. 11:02

W ostatnich dniach Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski otrzymał podziękowania od kilku instytucji. Do włodarza Gminy Ełk słowa uznania i wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę i okazywane wsparcie przekazał m.in. nadkom. Grzegorz Kobeszko, Komendant Powiatowy Policji w Ełku.

– Świadomość, że policja ma aktywnego partnera w służbie na rzecz bezpieczeństwa daje ogromną satysfakcję – stwierdził nadkom. Grzegorz Kobeszko. – Szczególne podziękowania składam za działania na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców na drodze.

Przypomnijmy, że Wójt Gminy Ełk przekazał elementy odblaskowe, które funkcjonariusze udostępniają uczestnikom ruchu drogowego, aby poprawić ich widoczność i zminimalizować niebezpieczne zdarzenia na drogach.

Z kolei za wsparcie i pomoc w organizacji Manewrów Poszukiwawczo-Ratowniczych Mazury 2021, połączonych z szerokim blokiem szkoleniowo-ćwiczeniowym z zakresu poszukiwań terenowych oraz ratownictwa i pierwszej pomocy, Wójt Tomasz Osewski otrzymał podziękowania od Fundacji Anikar.

image_pdfimage_print

Woszczele Punkt przeciw przemocy PomagamUkrainie Informacje dla uchodźców wojennych Ukraina Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019