Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Z Posłanką Falej o sprawach bieżących i planach na przyszłość

22 kwietnia 2021, godz. 7:28 (Aktualizacja: 22 kwietnia 2021, godz. 13:04)

Wójt Tomasz Osewski spotkał się z Moniką Falej, Posłanką RP z Lewicy. Parlamentarzystka od grudnia 2019 roku pełni w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej funkcję zastępcy przewodniczącego podkomisji stałej finansów samorządowych, a od sierpnia 2020 roku jest także zastępcą przewodniczącego podkomisji do spraw nowelizacji Kodeksu pracy oraz Kodeksu postępowania administracyjnego.. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Gminy Ełk.

– Monika Falej jest żywo zainteresowana sprawami samorządów lokalnych, w tym Gminą Ełk i jej mieszkańcami – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Rozmawialiśmy o sprawach bieżących naszego samorządu, jak i o planach na przyszłość, głównie o rozwoju mieszkalnictwa, a także o Funduszu Sołeckim. Poruszyliśmy także tematy inwestycji gminnych, ale i inne sprawy związane z rozwojem Gminy Ełk.

W trakcie spotkania nie zabrakło również tematów dotyczących aktualnej polityki krajowej. Posłance towarzyszył Hubert Górski, dyrektor biura poselskiego w Ełku.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk