Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wypełnij ankietę i miej wpływ na rozwój Gminy Ełk

18 lutego 2020, godz. 14:38 (Aktualizacja: 18 lutego 2020, godz. 14:39)

Zachęcamy mieszkańców Gminy Ełk, która wchodzi razem z Miastem Ełk w skład Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ełku, do wypełnienia ankiety internetowej. Dzięki ankiecie mieszkańcy mają aktywny udział w tworzeniu strategii rozwoju i tym samym wpływ na przyszłość i rozwój gminy.

– Wyniki pozwolą poznać miejscowe oczekiwania, potrzeby i problemy – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Na wypełnienie ankiet jest jeszcze trochę czasu. Na opinie mieszkańców czekamy do 20 marca 2020 r.

Ankietę wypełnia się anonimowo, a odpowiedzi pochłaniają zaledwie kilka minut. KLIKNIJ TUTAJ, aby wypełnić kwestionariusz i podzielić się opinią na temat zamieszkiwanego regionu.

Ankieta służy przygotowaniu diagnozy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej wraz z aktualizacją analizy SWOT na potrzeby aktualizacji „Strategii rozwoju ośrodka subregionalnego Ełk do roku 2025” – dokumentu strategicznego dla MOF Ełk, w skład którego wchodzą Miasto Ełk i Gmina Ełk. Strategia obejmuje swym zakresem komponent Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Osobą do kontaktu w sprawie ankiety jest Marta Lipińska z Urzędu Gminy Ełk – tel. 87 619 45 27, mail: m.lipinska@elk.gmina.pl.

image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja