Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wyjazd rolników na targi w Ostródzie – Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Ełku przyjmuje zgłoszenia

6 lutego 2017, godz. 12:26 (Aktualizacja: 7 lutego 2017, godz. 11:20)

Zarząd Expo Mazury, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zapraszają na Targi Hodowlane Zagroda oraz Warmińsko-Mazurską Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 lutego 2017 roku w godzinach 9-17 w Expo Mazury S.A. przy ulicy Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie.

Rolnicy z Gminy Ełk, którzy chcieliby wziąć udział w targach, mogą zgłosić się do Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Ełku. Planowany wyjazd z Ełku (sobota, 11 lutego) o godz. 5.30. Liczba miejsc ograniczona.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl