Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wójt Tomasz Osewski przyznał stypendia artystyczne

18 lutego 2021, godz. 7:24 (Aktualizacja: 18 lutego 2021, godz. 7:30)

Do końca ubiegłego roku można było ubiegać się o stypendia artystyczne Gminy Ełk. Referat ds. obsługi jednostek organizacyjnych w Urzędzie Gminy Ełk podsumował nabór wniosków – do 31 grudnia 2020 r. wpłynęły dwa zgłoszenia. Kapituła dokonała oceny formalnej i merytorycznej wniosków, wyniki prac przedłożono Wójtowi Gminy Ełk do akceptacji.

– Zdecydowałem o przyznaniu stypendium artystycznego na rok 2021 dwóm stypendystkom – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Są to osoby szczególnie utalentowane, które prezentują wysoki poziom artystyczny i mają na swoim koncie liczne wyróżnienia, nagrody w konkursach, przeglądach czy festiwalach. Przyznanie stypendium to nie tylko wyraz uznania, ale również zachęta do dalszej pracy na rzecz kultury i dziedzictwa naszego regionu.

Stypendystkami zostały dwie mieszkanki Gminy Ełk: Milena Worm – w dziedzinie muzyki oraz Oliwia Aleksandra Walendzik – w dziedzinie plastyki. Stosowne umowy stypendialne zostały zawarte w Urzędzie Gminy Ełk. 

image_pdfimage_print

Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Dla cudzoziemców Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 Klub Senior+