Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wójt Osewski i pracownicy Urzędu Gminy na rzecz chorej Hani

25 czerwca 2020, godz. 10:50 (Aktualizacja: 25 czerwca 2020, godz. 10:54)

W akcji Gaszyn Challenge nominację od zespołów śpiewaczych Stradunianki i Zielona Dąbrowa otrzymał Urząd Gminy Ełk z Wójtem Tomaszem Osewskim. O co chodzi w akcji? Idea jest prosta – wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów – nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka, nominować innych. Płomień pomocy rozpalił strażak OSP z Gaszyna i w ten sposób uruchomił machinę pomocy walczącemu z rdzeniowym zanikiem mięśni dziecku.

Gaszyn Challenge pomaga w naszym regionie Hani Poczobut (szczegóły na siepomaga.pl/hania) – a pompki robią policjanci, strażacy, żołnierze, przedstawiciele różnych instytucji i firm. Wójt Gminy Ełk nominował do udziału w akcji gminne szkoły – Szkołę Podstawową im. Lecha A. Kaczyńskiego w Chełchach oraz Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Stradunach.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl