Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wkrótce oficjalne otwarcie siłowni w Szarku

14 lipca 2021, godz. 11:59

Tomasz Osewski – Wójt Gminy Ełk, Marek Chojnowski – Starosta Ełcki, a także Edyta Wocial – dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach, zapraszają mieszkańców Gminy Ełk do miejscowości Szarek na oficjalne otwarcie siłowni zewnętrznej, która została wykonana w ramach programu ,,Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”, który od wielu lat prowadzi Powiat Ełcki. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 24 lipca 2021 roku o godz. 9.00.

– To kolejny przykład dobrej współpracy między samorządem gminnym a powiatowym – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Kolejne miejscowości zyskują miejsce, w których mieszkańcy mogą się spotkać i zintegrować. W tym roku takie miejsce postało w Szarku. Niech jak najdłużej służy młodym i starszym.

Przedsięwzięcie było możliwe dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Ełckiego i Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

NSLiM2021 Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię