Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Witamy na naszej nowej stronie

25 lutego 2016, godz. 21:54 (Aktualizacja: 8 marca 2016, godz. 13:09)

Drodzy Mieszkańcy,

dziś oddajemy w Wasze ręce naszą nową stronę internetową. Przeszła ona prawdziwą rewolucję. Zmieniliśmy nie tylko jej wygląd, ale i zawartość. Wszystko po to, by była ona czytelna i przede wszystkim praktyczna. Dostosowaliśmy ją do potrzeb osób niepełnosprawnych, a w szczególności tych słabowidzących. Znajdziecie na niej Państwo informacje na temat naszej gminy, Urzędu Gminy i jego funkcjonowania.

W zakładce „Gmina Ełk” umieściliśmy dane teleadresowe urzędu, wydziałów, czy jednostek gminnych. Znajdą tam Państwo także spis sołtysów i sołectw, a także m.in. remiz strażackich.

Zakładka „Załatw sprawę w urzędzie” pomoże Państwu poradzić sobie z kwestią podatków i opłat, spraw meldunkowych i dowodów osobistych. Dla Państwa wygodny, dostępne są tam formularze do pobrania. Mogą zatem Państwo pobrać je i wypełnić w domu.

W zakładce „Dla mieszkańców” umieściliśmy sporo informacji przydatnym w codziennym życiu m.in. adresy szkół, przedszkoli, szpitali, przychodni lekarskich. Znajdziecie również w niej Państwo informacje, co zrobić, gdy w nocy będziecie potrzebować pomocy lekarskiej np. stomatologicznej lub gdy nastąpi awaria sieci wodno-kanalizacyjnej, czy będzie problem z oświetleniem na terenie gminy. Z kolei w „Dla przedsiębiorstw” są informacje dotyczące prowadzenia działalności, ale także krok po kroku podpowiadamy, co należy zrobić, by tę działalność rozpocząć.

A to, że nasza gmina jest naprawdę piękna i warta zobaczenia, pokazaliśmy w zakładce „Dla turystów”. Zebraliśmy tam m.in. miejsca, które warto zobaczyć. Oczywiście nie wszystkie, dlatego sukcesywnie będziemy je uzupełniać.

To tylko nieliczne przykłady zawartości naszej nowej strony. Zachęcamy do przyjrzenia jej się z bliska. Z uwagi na jej „premierę”, liczymy na Państwa współpracę z nami w tej kwestii. Prosimy o sugestie i uwagi. Można je przesłać e-mailem na adres: j.kruszewski@elk.gmina.pl.

Serdecznie pozdrawiam

… i do zobaczenia na www.elk.gmina.pl

Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk

image_pdfimage_print

Siedliska – kino Chełchy – potańcówka PPGR Punkt przeciw przemocy Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019