Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Waldemar Pieńkowski wygrał kolejny wielki finał!

14 czerwca 2022, godz. 7:14

Waldemar Pieńkowski, sołtys Malinówki Wielkiej, po raz trzeci wygrał wielki finał 131. serii telewizyjnego programu „Jeden z dziesięciu”! Mieszkaniec Gminy Ełk zwyciężył we wspaniałym stylu, zdobył 654 punkty za wielki finał i swój wygrany odcinek, dzięki czemu zainkasował w sumie 50 tysięcy złotych.

– Waldkowi Pieńkowskiemu należą się wielkie gratulacje, za wielki styl w jakim wygrał już trzecią edycję popularnego teleturnieju Telewizji Polskiej, za wiedzę i za promocję naszej pięknej Gminy Ełk – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Jeden z dziesięciu – teleturniej edukacyjny emitowany w Telewizji Polskiej od 1994 r, w którym zawodnicy odpowiadają na pytania z wielu dziedzin wiedzy. Do zwycięstwa potrzebny jest również refleks i umiejętność strategicznego myślenia. Wielki finał z udziałem sołtysa Malinówki Wielkiej można obejrzeć na stronie internetowej vod.tvp.pl.

image_pdfimage_print

Piknik Kijewo Kino w Gminie Ełk CEEB Punkt przeciw przemocy Informacje dla uchodźców wojennych Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019